30 Mayıs Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri

7 yorum


Abilerim İzmir'e çok iyi bir hazırlık yaptım. Eğer Mustafa Çiçek şımarıklık yapmazsa akşama yüzümüz gülecek. Bayram ağzı cebimize üç beş bir şey girse fena olmaz.

DEMİRPOYRAZIM - USTAOĞLU - KRAL ARTUR

Koşu başlar başlamaz Ustaoğlu ve Demirpoyrazım ön tarafa gelirken kafa kafaya verip 8-10 saniye liderlik mücadelesi yapacaklar ve Demirpoyrazım da Ustaoğlu'na liderliği bırakıp ikincilikte gidecek. Arkalarında Boraltan, onun dibinde Gülüşlü, onun da gerisinde Çivrilli ve Süerdem olacak. Kral Artur ve Pomalin de en geride kalan atlar olacak. Son viraja doğru gelirken Demirpoyrazım artık Ustaoğlu'ndan liderliği almak isteyecek ama Ustaoğlu da pes etmeyecek. Bu defa Boraltan ve Pomalin'in saldırıları başlarken gerilerden de Kral Artur kopup gelecek. İki eküriyle beraber diğer iki atın kapışmasından kazanan belli olacak. 

BLACKBALL - GIALLO RAGAZZA

Koşu başladığında Irmak Prenses liderliği alıp yine çıktığı gibi bitirmeye çalışacak ama bu defa başaramayacak. Onun arkasında giden Black Ball olacak. Kral Aydemir bunları takibe alırken, Torun Doğaç, Giallo Ragazza, Perfect Leo da gerilerinde olacak. Son viraja doğru Giallo Ragazza ve Black Ball bir anda gelip liderliği alırken rakipleriyle de farkı açarak devam edecekler. Son 200 metreye başa baş girerken geriden gelen Perfect Leo da onlara katılmaya çalışacak.

VICTORY RHYTHM 

My Freedom, Erendira, Big Eagle Girl, Dont Hesitate ve Yazlalı koşu başlar başlamaz start kutusundan zıpkın gibi çıkacak. My Freedom yanına Erendira'yı alıp diğerlerinden kurtulacak ve Dont Hesitate bunları takibe alırken, Yazlalı'yla Big Eagle Girl arkalarında olacak. Onları da Victory Rhythm kollamaya başlayacak. Çünkü hedefi hepsinin temposu düştüğünde atacağı sprintle bu yarışı kazanmak olacak. Onun da yakınında Ova Kartalı bekliyor olacak. Askoroz ve Death Racer da geride başladıkları yarışın ortalarına doğru öndeki atların arkasına doğru yanaşacaklar. Son viraja da My Freedom lider gelirken Dont Hesitate çoktan yanında bitmiş olacak. Big Eagle Girl'le Yazlalı geriye düşerken bu defa Death Racer ve Askoroz gerilemeye başlayan Erendira'nın yanından geçip giderken üçüncü ve dördüncü sırayı kapacaklar. Bu sırada da en dışa açılmış olan Victory Rhythm'nin sprinti başlayacak. Önce üçüncülüğe girecek sonra da içindeki iki atla kısa bir süre savaşıp onlardan da ayrılıp 1-2 boy farkla kazanacak. 

Destek olan elleriniz dert görmesin abilerim. Sağolun. Bol şans.

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaçİzmir At Yarışı Tahminleri 

6.3.7 // 8.1.4
7.6.8.11.13.3
4.6.8
2.1 // 6
3 VICTORY RHYTHM BANKO

7.3.5.4 // 16.13

30.24 TL // 136.08 TL 

7 yorum :

 1. Slm abim Benim kupon senin verdiyin teke kaldı umarım gelir abim hayırlısı olsun herşey için saol abim

  YanıtlaSil
 2. Abim mustafa çiçek dedin adama laf attin adam şimdi durmuyor umarım teki de getirir

  YanıtlaSil
 3. BEN YATTIM AYNISINI OYNADIM

  YanıtlaSil
 4. YARIN İÇİN YİNE SANA GÜVENECEM

  YanıtlaSil
 5. Helal sana abim gerçekten sen bu işi iyi biliyorsun ben bugüne kadar o kadar yorumcu gördüm ama sen bir nalkapom dayi iki sizin üstünüze tanımam helal olsun herşey için teşekkür abim

  YanıtlaSil
 6. Ahmet çelik bu işi bıraksın yeter ya

  YanıtlaSil
 7. Karataş selim bunlara 10 çeker

  YanıtlaSil