Ayhan, Şeker Hanım'ı bırakıp Bursa'ya geldi. Cevherizade de en şanslı gördüğüm atlardan biri ama sahadan birkaç at daha duydum. En çok da Romanolur konuşuluyor.

Mavidalga şöyle bir bakınca bunlara geçilecek at değil. Macera peşinde koşmayı sevmem. Sever için de farklı bir at olduğu ve sorunlarından arındırıldığı söyleniyor. Takibe alın.

1300 metre, çim, kilolar denk, atlar denk. Ankara ilk ayak gibi bir yarış. Jettay'ı şanslı görmüyorum. Ona bir yarış ister. Gerisini yazacağım. Kadir, Acceleration'ı Ayhan'a vermemiş onu da söyleyeyim size. Bayjak son koşusunu yaparsa, kazanır deniliyor.

Özgecik zımba gibiymiş. Kilosu da rakiplere göre az. Arapman kumda daha iyi koşması beklenenlerden. Karaçıtır'ın ilk yarışına kimse anlam veremiyor. Sermanur koşunun bombası deniliyor. İzzet Efendi, Beyyurdu, Buzlukızım, Ovabeyi de eklenirse tamam olur. 

Çetinsu ikidir veriliyor ama gelmiyor. Furkan'la nasıl koşacak bakalım. Kocabozdoğan'a dikkat dedi bir arkadaş. Bu yarış hedef yapılmış.


King Winner için kısa uzun fark etmez bu grubu affetmez diyerek güldüren bir arkadaşım var. Onur da Bursa'da iyi at biniyor. Benim kafama yattı. 

Powerbank'in son yarışından uzundan olumsuz etkilenip üçüncü kaldığı ama bu sefer bu mesafede bu grupta kazanması gerektiği konuşuluyor. Oğuz da kazanacak atlarla pek şans bulamıyor. Bunu iyi değerlendirir. Always On My Mind çimde gitmedi. Brave Air formda. Ateşgeçirmez grubunda koşacak. Toynakkız ihmale gelmez.


Sekizinci koşuda Eğilce için iyi şeyler geldi kulağıma. İstanbul'da galop niyetine koşup ikinci olmuş. At çok hazırmış. Bugün banko yazıp seyredelim.


Son ayakta Mekanik uzunda iyi koşacak deniliyor. Baba Dino iyi hazırlanmış. Gökhan İstanbul'dan Oğlum Baran'a gelmiş. Run For The kazandığı günkü gibi deniliyor. Arpello startta kalmazsa iş yapar. Lion Flag'in küçük bir sorunu varmış hallolmuş. 


Ramazan bitti bitecek. Bayram geldi çattı. Yaptığınız ya da yapacağınız hayırlar yerini bulsun.. Allah razı olsun. Yarın Sinan'ın da Bursa tahmini olacakmış. Söylememi istedi.

İSTANBUL TAHMİNLERİMİZ HAZIRBir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.9 // 5.8.4
3 MAVİDALGA BANKO
2.1.4.5.6.7
9.1.8.10.4.3.7.5
6.11
13 KING WINNER // 2.3.1

33.6 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

9.1.8.10.4.3.7.5
6.11
13 KING WINNER // 2.3.1
4.1.3.6.5
8 EĞİLCE BANKO
11.1.13.7.10.8

33.6 TL // 134.4 TL