En Son

Post Top Ad

31 Mayıs 2019 Cuma

31 Mayıs Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri


İlk ayakta her atın diğerini geçme olasılığı var. Bu aralar ilk ayakları zor yapıyorlar. Biz kendimizi garantiye alalım. 

Firey Ates 5-6 ay sonra döndü dolandı, uzundu kısaydı derken kazanacağı gün geldi çattı. İç pistte eksiksiz yaptığı hazırlıklar, formunun zirvesinde jokeyi, bir de kendi mesafesinde bugün kazanacaktır. 

Üçüncü ayakta üç at çok konuşuluyor. Şeker Hanım, Birdello ve ekürilerden Victory İs Ours. Şeker Hanım bakalım erkeklere diş geçirecebilecek mi. Birdello'yu Halis'le denemek istediler. Prova yarışı olacak. Bunun bir üstü açık yarış. Victory İs ours çok iyi duruma getirilmiş. 

Perandor'u Sinan kardeşim banko vermiş. Ben Simaykoç'la Semerkant'ın da iyi koşacağını duydum. Ufak oynayanlar Perandor'u tek atabilir. 

Black Dragon son koşusunda Red Tornado'un arkasına girerken çok beğenildi. Perandor da artık tam hazır hale geldi. Ufak kuponlarda ikisi yeter.

Son ayakta herkes Rıfkiye diyor ama ben sürpriz bekliyorum. O yüzden duyduğum, gördüğüm, bildiğim atlarla buraya kapama yapacağım. Yakın ara beşincilik yapan Tay Saad, uzunda iyi koşan Şahımsın, Hışman'ın atladığı Kainatım, İzmir'den gelen Canberçin, kıpır kıpır olan Kıpırkıpır da yazılır. 

Sinan'a ve onun sitesine destek olmak amacıyla paylaştığım görüşlerimin sizin için faydalı olmasını temenni ederim. Şansınız bol olsun.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.9.8.5.3.2.4.7.6.10
3 FIREY ATES BANKO
8.2.1
2 RED TORNADO // 6.4
5.4 // 1.2
9.4.3.6.10.12

25.2 TL // 151.2 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar