En Son

Post Top Ad

31 Mayıs 2019 Cuma

31 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Sinan Serttaş yeğenimden acil kodlu gizli bir arama aldım. ''Dayım ocağına düştüm. Bursa'ya baktım baktım çözemedim. Üstün altılı bilgimin gücü yetmedi. Seninki her yere yeter. %51ini ele geçirdiğin sayfanda Bursa oyunu yok. Bugün cebimizin şişmemesi an meselesi'' dedi. Bunu duyar duymaz Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimi arayıp elindeki istihbaratı aldım. 

''Dayı Mavidalga yine Tsunami koparabilir ama ilk ayakta Özgecik'ten resital bekliyorum. Tek rakibi olan Arapman'in padokta önünde diz çöktüğü söylentileri doğrudur. Son ayakta da Frankenstein ekürisiyle beraber şov peşinde.'' dedi. 

Bayram geliyor yeğenim. İbadetlerimi her gün yerine getirmiş olmam söz konusu. Bayramdan sonra da adamlarımla birlikte fırkaların seçim çadırlarını tek tek gezip kontrolümü yapmam mümkün. İşte o zaman ortadan kaybolduğumda Dayına bir şey olduğunu sanma. Benim de cebimi şişirmek için çalışmam lazım. 

Yancı Hikmet, geçen gün yanıma gelip ''Dayı, Cemo yeğeninle, Dürbün Necdet abiye sayfanda yer verip popülerliklerini artırdın. Bana da bir kıyak yapsan da kendimi tanıtsam.'' dedi. Ben de ona ''Bana bak Yancı seni severim. Sayfamda kendini tanıtmak istiyorsan, cebimi şişirmen, gönlümü hoş tutman lazım. İş başka arkadaşlık başka. Yoksa bu değirmen nasıl döner?'' dedim. Boynunu büküp gitti. Ben ne yapayım yeğenim %51ini ele geçirdiğim sayfamın popülerliğinden istifade etmek isteyenler her akşam kahvenin önünde kuyruk oluyor. Hepsinden 100 gayme alsam bir yıllık ganyan param çıkar. Biz de taş kaynatıp içmiyoruz değil mi.

Cebimin şişmesi için ne yapman gerektiğini biliyorsun yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Kadir gecen mübarek ola. 

İSTANBUL TAHMİNLERİMİZ HAZIR


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

8.2.5.9.4
3 MAVİGALGA // 2.4

1.2.3.5.4.7.6
9 ÖZGECİK BANKO
2.13.11.6
2.3.1.13

39.2 TL // 117.6 TL 

2. ALTILI

9 ÖZGECİK BANKO
2.13.11.6
2.3.1.13
5.4.6.1.3
6.5.2.1.8
3 FRANKENSTEIN // 4.1.7.11.13

28 TL // 168 TL 

4 yorum:

  1. abiler hepinizin öncelikle kandili mübarek olsun diyorm sizleri severek takip ediyorm öncelikle saygılar bugün burhanını 2 altilisinda 2nci ayak bakıyorum ediyorum kendi kendime ÇETİNSU bunlari sirtina alir gelir diyorum fovari cikiyorsa bence bunu hakkediyor bugun ku oyunumda tek atmayi dusunuyorum cetinsu hakkinda bir bilgiye sahip seniz aydinladirsaniz sevinirm SAYGILAR

    YanıtlaSil
  2. kocabozdoğan mekanik sellektörlü

    YanıtlaSil
  3. kısrak güzeli panchinko taysad dikkat sinyalli

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar