Ücretsiz At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Değerli dostlar, ücretsiz at yarışı tahminleri sitemiz açıldı ve şer odakları hemen spekülasyonları başlattılar. Sitemizin ücretliye geçiş yapacağı ve bunun için üye topladığımız şeklinde bir iftira zehrini sosyal medyada el altından yaymaya başladılar. Şimdi bu konuya açıklık getireceğim.


Biz 7 yıldır yarış yazarlığı yapıyoruz ve kendisinden oyun karşılığı para talep ettiğimizi söyleyebilecek bir tek kişi dahi yoktur. Bu sektöre reklam tıklamasından gelir elde edilebileceğini öğreten, yarış severin eline bu gücü veren biziz. Aksini de kimse iddia edemez. Bu konu üzerinde çok fazla durmayacağım çünkü gereksiz bir konuşma olacak.

Biz meselemize gelelim: Sitemizin %25'i bitmiş durumda. Yakında eklenecek olan yeni özellikleri kullanmanız için üye girişi yapmanız ve bunun için de ücretsiz üye olmanız gerekecek. Şu anda sitemizde sadece atlara ve paylaşımlara yorum yazarken ücretsiz at yarışı tahminleri isteniyor ancak ilerleyen süreçte birçok içeriği kullanmanız için bu gerekecek. ''Ücretsiz at yarışı tahminleri olmadan da yararlanamaz mıyız?'' diyenler olacaktır. 

Ücretsiz at yarışı tahminleri olmadan da tüm içeriklerden faydalanabilirsiniz fakat yorum yazamaz ve katkıda bulunamazsınız. Bir de site güvenliği, yorumların denetimi ve siber saldırılara karşı kimlerle muhatap olduğumuzu da bilmemiz gerekiyor.

Bununla beraber yakın zamanda, ücretsiz at yarışı tahminleri işlemini bitirmiş olanlara iki gün öncesinden yine ücretsiz olmak kaydıyla e-bülten gönderilecek. Bunu yapabilmemiz için elimizde mail adresinizin olması gerekiyor. Ayrıca ücretsiz üye olanların kendisine ait bir profil sayfası oluyor. Bunun da bir anlamı var ve dediğim gibi gelecek günlerde o profil sayfasının ne kadar işinize yaradığını sizler de göreceksiniz.

Bırakalım onlar iftira atsın; bozulan tezgahlarının derdine düşsün. Bizim yolumuz çetin, hedefimiz büyük. Geriye bakacak vaktimiz yok, yapılacak iş çok. Türkiye'nin en büyük at yarışı sitesi çatısı altında yarış severi bir araya getirip tek bir ağızdan istek ve taleplerimizi önce Türkiye Jokey Kulübü'ne dayatacak ve sonra da gücümüzün yettiği kadarını Tarım Bakanlığı'na kabul ettireceğiz. Sloganımızdan da anlaşılacağı üzere biz ''YARIŞ SEVERİN SESİ'' olmaya talibiz. Ne paralı site sahiplerinin ne sistem yardakçılarının ne de dümencilerin sesine tahammülümüz yok. Ücretsiz at yarışı tahminlerimizi takip edin yeter.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder