RUN FOR DERYA 

Bu yarışta liderlik kime kalacak? İşte kafamdaki o soru. İmportan liderliği alacak onu da Pera takibe başlayacaktır. Arkalarında Glen giderken, Write To Ellie, Adieu ve War Reason takibe koyulacaktır. Arkalarında Şirinyer Güzeli ve Run For Derya bekleyecektir. Son 800 geçilirken artık önündeki atlardan sıkılan Glen liderliği kaparken bu defa da dışarıdan önlere akan Şirinyer Güzeli onu yakalamaya çalışacaktır. Bariyer dibine dalan Run For Derya ve en dış kulvara çıkan War Reason ve ortadan gelen Write To Ellie bir anda gelip bu iki atı yakalarken onları üçüncü ya da dördüncü olsunlar diye arkalarında bırakacak ve son metrelere yakın aralarla gireceklerdir. Kadir Tokaçoğlu daha sonra bir atak daha yapacak ve War Reason'dan kurtulacaktır. 


ACIDİLLİ FATİH - ŞAHİNSEMİH


Bu defa liderlik Kehkeşan'a kalacak. Onu Zaman Yolcusu'yla Emiralem takip edecek. Arkalarında Acıdilli Fatih olacak. Şahinsemih de onu kollayarak gidecek. Aksoyak arkalarında, Kararlı yanında ve Zaman Yolcusu diplerinde izlerini sürecek. Son düzlüğe gelirken Acıdilli Fatih ve Şahinsemih önde yan yana gelip mücadelerine başlarken gerilerden sürpriz atlarım Kararlı, Zaman Yolcusu ve Aksoyak onları geçmek için ellerinden geleni yapacak. 

ZAMANA KARŞI 


Erbabam, Gülşeker, Zamana Karşı yarış başladığında önde buluşacaklar. Bu üç at yarış boyunca ön tarafta rekabet halinde olacak ve son viraja da ip gibi dizilip çıkacaklar. Biraz gerilerinde Gençberk giderken, Madam Elli de onu izleyecek. Son virajda içlerinden en güçlü olan Zamana Karşı liderliği alıp farkı da 1-2 boy yapacak. Bu defa da gerilerden Madam Elli dıştan, Landing içten saldıracak. Saraybosna da güçlü bir şekilde saldırılarına başlayacak. Bir ara kafa kafaya yeniden gelecekler ama Zamana Karşı son bir hamleyle kazanacak.  

Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri 

2.5.7.10.4
1.4.2.7.13.6
10 RUN FOR DERYA // 5
4.5 // 1.6.3
7 ZAMANA KARŞI BANKO
5.6.3.12.13.11

35.28 TL // 151.2 TL