İlk ayak için Super Steel'in yanına Hosli'yi yaz geç diyen bir dostum var. Ben düzelen Avukat'la yarış gören Kupalım'ın da en azından büyük oynayanlarca yazılmasından yanayım. 

Onur, Rabenda'yı elleriyle hazırlamış. Atın üstüne titriyormuş. Drive Faster'ın kardeşi, süratli at diyorlar. Bursa beyaz bayrak ayna bekliyor. Neden bilmiyorum ama benim aklıma yatmadı. Duyduğumu söylüyorum da kendim inanmıyorum bazen. Bugün kendi bankoma güveneceğim. Onay da aldım. 

Üçüncü ayakta Fanizan iyi hazırlanmış. Son koşusuna bakma, dediler. Gözyaşı Gecesi de daha geçen hafta koşmuş kadar iyi durumdaymış. Üstündeki çocuğa pek güvenen yok. Onun da değişebileceği konuşuluyor. Zeytinbağı, Sultanhan, Gülfem de yazılırsa sorun kalmaz gibi. Buzzer Beater'ı Kadir kapmış yine. Ramazan ayı yaradı. Son üçüncülüğünün peşinden benim de takibime girmişti zaten. Canoğlum, İstanbul'dan iyi durumda gelmiş. Beklenen ve Rekuva sürpriz. 

My Cem ikinci olduğu günden beri aklımda. Kuzen de aynı yarışın üçüncüsü.  Sur Şahini son işlerinde aşama içerisindeymiş. Karazeytin de artık toplananlardan. Heveskar'a dikkat etmemi bastıra bastıra söyleyen bir arkadaşım var. 

Shuarry elden çıkarılmak istenen bir at. Bu yarışı kazanıp satmak istiyorlarmış. Onur da son yarışında iyi bindi. İstanbul'daki ikinciliği de güzeldi. Bugün ben de kazanacağına inandım. Banko yazıp son ayağı bekleyelim.


Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

4.3 // 5.7
11 RABENDA // 7.6.5
2.6 // 8.10.7
1.4 // 6.5
4.3.1.12.9
3 SHUARRY BANKO

2.8 TL // 140 TL