En Son

Post Top Ad

2 Haziran 2019 Pazar

02 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bakıyorum da dün İzmir'de bankomun resital yapması seni keyiflendirmiş. İftardan sonra yüzünde gülücükler, ağzında kürdan etrafındaki yardakçılarına caka satmışsın. Masadakilerle iddiaya girip garsonun cebine 5 gayme sıkıştırdıktan sonra bülten aldırmışsın. ''Haydi bakalım söyleyin Dayım yarın kimi banko verecek?'' diye adam başı 5 gayme toplayıp cebini şişirmişsin. Benim kimi banko vereceğimi ben bile bilmiyorum yeğen. Gizliliğim en önem verdiğim özelliğimdir. Sırlarım benimle beraber mezara gidecektir bu böyle biline. Ağzımın sıkılığı külhanbeyiler arasında çok taktir görür. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimden acil kodlu gizli bir arama aldım. Nefes nefese kalmıştı. ''Dayım peşimde TJK Reisi'nin adamları var. Topladığım istihbaratı sana vermemem için beni ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Vereceğim numaraları alt alta yaz.'' dedikten sonra sesi kesildi. Artık TJK Reisi zıvanadan çıktı. Verdiğim müthiş bankolar onu hasetinden çatlatıyor. Geçen gün etrafındakilere ''Bu Nalkapon'la ne yapacağımızı bilmiyorum. Kasamız boşaldı. Tuttuğumuz Rus kiralık katil İvan Bregoviç'i de İtalyan mafyasından arkadaşları Domuz Deviren Gilberto, Şampanya Patlatan Federiko bir de Kart Zampara Don Pito Carlo ortadan kaldırdı. Arkası çok güçlü. Ona yaklaşmamız mümkün değil. Yaptığım yeni planla artık onu değil hipodromlarda dolaşan ajan seyisleri temizleyeceğiz. Hemen bana Komiser Kolombo Rüstem'i bulun.'' demiş. Karşıyakalı Cemo, Dürbün Necdet, Gahtalı Mıstık yeğenlerim de tehlikede. 

Bana başka çare bırakmadılar yeğenim. Her ne kadar kendi işimi kendim çözmeyi sevsem de, iç meselelerimi dış güçlerden yardım almadan çözmeye çalışsam da bu defa Amerikalı dostum gizli ajan Kanas Maykıl'dan yardım istediğim, ilk uçağa binip 2 saat içinde kapımda bittiği söylentileri doğrudur. Komiser Kolombo'yu ortadan kaldırmam söz konusu olabilir. Benden haber bekle. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SİNAN SERTAÇ ADANA TAHMİNİ DE HAZIRNalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

7 POWER LOVE // 4.5.3.9
4.3.8.9.7.5.6.1
3.5.7.1
6 AZANT BANKO
1.4.5.3.9.2
3 CAMGÖZ // 10

13.44 TL // 134.4 TL 

3 yorum:

  1. nalko dayım mücbir,jessamine,lyuıdmila alişirinoğlu için sinyal ve sellektör . dünkü izmir bankon güzeldi sayende cebimiz şişti "karga olalı arada bir kuş tutuyorsun"

    YanıtlaSil
  2. Tam bir kolpaçinosun 1 yıldır bir bok yok anca hikayeler uydur kafandan sen atçı falan değilsin

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar