NESTOR


Koşu başladığında Rotabelli, Küçükömer, Cihana Bedel önde buluşur. Rotabelli liderliği alırken peşine de Cihana Bedel takılır. Bunların arkasında da Nestor olur. Tekdalın İzi ve Maksimonna da arkada bekleyen atlar olur. Rotabelli liderliğini son 400 metreye kadar korurken Cihana Bedel onu gölgesi gibi takip etmeye devam eder. Ama buradan sonra hepsinden güçlü kuvvetli olan Nestor kendini gösterip liderliği de aldıktan sonra kolayca kazanır. 

UÇANABLA

Uçanabla yine liderliği isteyen at olacaktır. Onu da Kasapmıcı takip edecektir. Arkalarında Tannurunkızı, gerisinde Fatoş Hanım, sonra Mehtaplı Gece ve Safkaya izlecektir. Uçanabla ve Kasapmıcı son viraja da beraber dönecek, ikisi arasındaki rekabet de son metreye kadar devam edecektir. Uçanabla'nın dayanmasını bekliyorum ama Kasapmıcı'dan da korkuyorum.

BİRKASIM


Birkasım her zamanki gibi liderliği alacak ve var gücüyle kaçmaya başlayacaktır. Hemen peşinde Starbir giderken, Alişirinoğlu, Ongu onları takibe alacak ve onlarında arkasında Temizkaan olacaktır. Zerocan ve Pirsuslu'nun da gerilerinde olmasını bekliyorum. Kısa mesafedeki farkını gösteren Birkasım sonlarda Starbir ve Temizkaan'ın tüm çabalarını boşa çıkarıp kazanan at olacaktır. 

LİFE İS A PARTY 


Bugünkü yarışlar çok karışık abilerim. Bir sürü işe yaramaz at var. Bunlar koşuları çok bulandırır. Gidişatlar çok karışır. Burada Kephissos liderliği alır. Bachelor Degrees onu takip ederken bunların arkasındaki atların arasında Life İs A Party, en geri grupta da Şanslı Çocuk olur. Son virajda Bachelor Degrees Life İs A Party'nin ümüğünü sıkmaya başlarken orta kulvara çıkan Life İs A Party, dışından gelen Şanslı Çocuk'la beraber sprintine başlar ve son metrelere doğru da öne geçip kazanır. 

Hepinize bol şans abilerim. Ellerinizden öperim.


Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1.2.5.8
10.11.8.9.3.2
1 NESTOR BANKO
1 UÇAN ABLA // 2
4.1.6.5.11.13
11.13.8.2.1.3

60.48 TL // 120.96 TL 

2. ALTILI

4.1.6.5.11.13
11.13.8.2.1.3
6.1.2.8.9
2 BİRKASIM // 6.1
5 LİFE İS A PARTY BANKO
9.11.8.5

50.4 TL // 151.2 TL