En Son

Post Top Ad

2 Haziran 2019 Pazar

02 Haziran Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri


AYNİŞAN - LİVADİ - SAGARMATA 

İdman pistini keskin gözlerimle yine izledim. Daha maşallah tay koşularında hiç şaşmadım. Baktım mı kim nedir, nasıl at, ne kadar iyi, kilosu tamam mı, hepsini anlarım. Bu koşu bu üç atın dışına çıksın ben de bir şey bilmiyorum. Üçlü bahis olsa cebimde ne var ne yok basardım. 

GOLDEN PASS - PATRIOTTICO - DERİN DİYAR


Rey koşu başladığında liderliği isteyecek. Beşyüzyirmi de onun izini sürmeye başlayacak. Arkalarında Golden Pass, sonra Patriottico, sonra Creed Boy en arkada da Derindiyar olacak. Son viraja varılırken Golden Pass daha fazla dayanamayıp liderliği alacak ve farkı da açmaya başlayacak. Bu defa Patriottico ona yaklaşırken son 200 metrede de en gerilerden Derindiyar gelecek ama Karataşlı Golden Pass'la Mustafa Çiçek'in bindiği Patriottico'ya yetişecebilecek mi bilmiyorum. 

POWER LOVE
Denizcanım koşu başlar başlamaz kaçarken arkasından Makambo onu takip edecek. Winchester üçüncü, Yağızınoğlu dördüncü, Aslan Koçum beşinci gidecek. Gerilerinde de Borantay, Ayza, Power Love bekleyecek. Blue Victory en geride olacak. Son virajda Winchester içeriden ortaya geçip liderliği kaparken, içeriden Yağızınoğlu sprinte başlayacak. Sonra Borantay yanına Ayza'yı alıp gelirken en dıştan da bir fırtına gibi kopup gelen Power Love işi bitirip hepsini geçecek. 

AŞEMEZ - TAŞKIR

Koşu başlar başlamaz Artuklu her zamanki gibi kafaya çıkan at olur. Oğuzboylu ve Düşlem onu izlerken hemen diplerinde de Aşemez gider. Onların izini süren at da Akkula, Tarıkhan, Ertemiz ve Şahinter olacak. Gerilerde de Yetimahmet ve Taşkır bekleyecek. Son 800 metrede ufak ufak Artuklu'nun dışına çıkan Aşemez öne geçerken bu defa Ertemiz onun peşine takılacak. Akkula da içeriden girmiş olacak. Son metreye kadar Aşemez hep önlerde kalırken en gerilerden gelen Taşkır'ın sprintini karşılamaya çalışacak. 

AZANT - BERATBEY

Özbilden liderliği alacak arkasına da Rengül takılacak. Onlara takip edecek olan da Azant olacak. Bütünay gerilerinde giderken Sanay, Kelemer, Taşralı, Alemin Kralı dizilecek ve Beratbey de en geride bekleyecek. Azant düzlüğe çıkıldığında liderliği isteyecek. İçinde Kelemer, ortadan Sanay saldırısına başlayacak. Taşralı ve Alemin Kralı da hücum yaparken öndeki bu kavgaya en geriden gelen Berabey son vermeye çalışacak.

Canım abilerim bugün pazar. Kardeşiniz canla başla çalışıyor siz de onun çabalarını görmezden gelmeyin. Akşama Adana tahminim de olacak. Haydi bileğinize kuvvet. Ellerinizden öperim. Sağolun. Bol şans. 

ADANA TAHMİNİ DE HAZIR


Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.7.10
3.5.1 // 6.7
2.3.6.5.1
1.2.3.6
7 POWER LOVE BANKO
3.6.4.9


84 TL 

2. ALTILI

İkinci altılı beş ayak yazmamışım abilerim beşinci ayak, dördüncü ayağa yapışmış. 6-3-2-8 2-4-10-5 diye tahmin mi olur hiç. Alttaki üsttekine yapışmış.

7 POWER LOVE BANKO
3.6.4.9
3.7 // 8.1
6.3.2.8
2.4.10.5
9.10.7.3.4.11.1.6

143.36 TL 


6 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar