03 Haziran Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

3 yorum

SUPER STEEL - HOSLİ - AVUKAT


Kaçak atlar Yılmazhan, Win For Me öne gelirken geçen defa kaçıp kazanan Super Steel de onları yakından izleyecek. Hemen diplerinde de Avukat olacak. İlk söylediklerim beklerse de Super Steel kaçarken Avukat kovalayacak. Arkalarında Ildır Beyi giderken gerisinde de Hosli olacak. Super Steel ve Avukat son 300 metreye de yan yana girerken geriden gelen Hosli de onların içine girip ikisini de koluna taktıktan sonra potoya kadar yan yana götürecek.


RABENDA - AKYAZILI HANDE 


Yarış başladığında en önde Akyazılı Hande'yle Rabenda buluşacak ve bu iki at yarış boyunca da birbirinden uzaklaşmadan koşuyu götürecek. Biraz gerilerinde Little Mouse, Big Aleksandır, Final Waltz, Enginar sürüklenecek. Biraz arkada da Kumarbaz olacak. Son düzlükte Rabenda bir ara rakibinden kurtulsa da o mücadele etmeyi bırakmayacak. Arkalardan gelen Kumarbaz da onlara katılmaya çalışacak.

GÖZYAŞI GECESİ 

Tiraje liderliği alırken Sultanhan onu takibe alacak. Peşlerinde Gülfem, onun içinde Fanizan, biraz gerilerinde Görgüncan giderken, Zeytinbağı, Vikonya, Malakka arkalarında olacak. Gerideki grupta da Gözyaşı yerini kapacak. Normalde orta grupta gider ama bugün biraz geriden gelmesini bekliyorum. Geçen sene dopingden ceza alan Gözyaşı Gecesi son 200 geçilirken ''Demişler ki Kraliçe öldü, söyleyin onlara artık geri döndü'' diyerek arkalarında kopup gelecek ve kazanacak. 

KUZEN - MY CEM- KARA ZEYTİN- HEVESKAR 

Tulyar Baba liderliği kimseye vermezken arkasında da Umut Reis ve Karamenduh gidecek. Onların peşine Hamhama takılırken, Güneş Işığı da pek geride gitmeyecek. Ertecimer, Kara Zeytin, Oğlum Volkan bir grup, Kuzen, My Cem, Heveskar başka bir grup halinde atlar son 1000 metreye gelecek. Buradan sonra ön taraf karışacak. Önce Hamhama liderliği isteyecek sonra Kara Zeytin ve o baskın çıkacak. Atlar son 400 metreye gelirken Oğlum Volkan ve Güneş Işığı da adını duyururken gerilerden birbirini sürükleyerek getiren My Cem, Kuzen ve Heveskar'ın sprinti görülecek. 

SHUARRY- KHOR KALBA 


Totem koşu başlar başlamaz liderliği alacak. Peşinde Goldmark, Fibonacci, Extra Bazalt varken Khor Kalba bunların arkasında kalacak. Three Cat, Canşen ve Bitlis İncisi daha geride gidecek. Son düzlüğe doğru Khor Kalba liderliği isteyen at olurken, Extra Bazalt ve Three Cat de ona katılmaya çalışacak. Totem de önde pes etmeyen at olacak. Son 300 metrede kendini gösteren Shuarry içlerinden en güçlüsü olarak en dışarıdan gelip hepsini geçmeye çalışacak. 

Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

4.3.5
11.7 // 5
6 GÖZYAŞI GECESİ BANKO
3.4.6 // 1.2.5
3.4.12.9 // 5.1
3.10.17 // 7.8

15.12 TL // 151.2 TL 

3 yorum :

  1. Hani kraliçe geri dönmüştü tabelada yok böyle mi dönmüş

    YanıtlaSil
  2. Yeni takip etmege başladım.

    YanıtlaSil
  3. sertaç bi bela ya Allahimnesirgesin hepsini de nasi bilecek adam kardesim ama tahminleri süper bak kafada hızlı nasi anlatmış bemde 7 lise orda yattim sertaci okumadım

    YanıtlaSil