04 Haziran Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Bursa'da bankom Shuarry, ikinci ayak tekim Barenda kazandı. Üçüncü at Vikonya'yı beş atta yazmayarak yattım. Yazsam atbaşı olan öbür at da vardı. Toplam 39 bin lira kazanacaktık.

İlk ayakta Kocaeli'den gelen Dejnikli çok hazırmış. Kayakurt'un kazandığı yarıştaki formu sürüyormuş. Özcan'la Yutangirdap daha farklı koşacak deniliyor. 

İkinci ayakta Alessandra için iyi şeyler duydum. Mücahit bu defa getiririm diyormuş. Hazırlıkları da çok beğeniliyor. Küçük oynayanlara tek tavsiyem. 

Üçüncü ayakta her atın şansı var. Ama Hafo'ya bir alt çizgi koymalı. Birkaç yerden çok güzel şeyler duydum. Mesafe uzadı, Ayhan da ata güveniyormuş. Made İn Foça da eskisinden çok iyi durumdaymış. One And Only aşama içindeymiş. 

Nalın İsyanı'ndan sürpriz bekleniyor. Hey Marja da iyi duruma gelmiş. Stinging Strokes'la Cucupa da ihmale gelmez dendi. 

Gustav, yarışın çok hızlı gideceği de düşünüldüğünde benim bankom. Birkaç ayrı yerden hem ekürisinin hem de onun çok hazır olduğunu duydum. İkisi de zaten formdaydı. Bu formları devam ediyormuş. 

Son ayaktan sürpriz bekliyorum. Her şeye rağmen Canım Çiğdem, Sinan kardeşimin de bankosu. Ona kılıç çekmek olmaz. Albunea eküri yarışı yapacak. Arslan Dikeni kazandı kazanacak deniliyor. Benazir Kız kendisi gibi formda jokeye emanet. Berkuk 1600e çıkınca kolla deniliyor. İlknaz'dan bomba bekleniyor. Tetina da ihmal edilmez. 


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

1.4.6
8 ALESSANDRA // 5.3.2
1.2.6.5 // 3.4
2.1 // 5.8
2 GUSTAV BANKO
3.5.6.4.2.14.8

47.04 TL // 141.12 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder