05 Haziran Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 yorum

İlk ayakta Mustafa'nın bindiği Afra Tafra epey iyi durumdaymış. Ahmet'le ikinciliği beğenilen Miss Perfect'le, koşu gösterilip Kocaeli'den İstanbul'a yollanan Surprise Love yeter denildi. 

İkinci ve üçüncü ayakta karışık bir yarış var. Her kafadan ayrı ses çıkıyor. İkinci ayağa Daloğlu, Şehlevent, Zazahasan'ı mutlaka yazalım. Her yerden geldi bu üçü. Rışvanoğlu'nun da son yarışı beğenilmiş. Apranti aceleye getirdi, yoksa kazanmıştı diyorlar.

Üçüncü ayakta da en çok konuşulan atlar Ayhan'ın bindiği Evergrande, Karataş'la Bruce Wayne, Ahmet'le Jack Sparrow, Mustafa'yla Rubuco, Akın'la King Of Tatvan. Gerisi de cebimize göre yazacağımız atlar. 

Ekürisiyle Hergele bugün yine kazanabilir, deniliyor. Karataş da atı hazır görünce binmiş. Bu aralar hazır atlara binmeye başladı. Hatır gönül için bindikleri de oluyor. Merih'in ekibi çok formda. Ahmet'le iki yarış kazandılar son haftalarda. Yine ekürisiyle Şahin Tepesi de mesafeyi sevenlerden. 

Selçuk, Aga Osman'ın elleriyle hazırlamış. En son sene sonunda yarış kazandı. Hırs yapmış, at çok iyi durumdaymış. Kazanmaya hasret çocuk. Hata yapmadan binerse kazanır zaten. Bugün banko yazacağız onu. 

Son ayakta Pancake için artık kazanır, Karataş da foto finişe atar diyorlar. Benim de kafama çok yatıyor. Bugün isteyen son ayağı beklemeye koyulsun. Ayhan'ın bindiği Pedrum için günün sürprizi denildi.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1.9.11
6.4.2.12.10.9.3.7
3.6.1.9.7 // 2.5.8
3.7.8 // 4.1
7 AGA OSMAN BANKO
8 PANCAKE // 9

20.16 TL // 134.4 TL 

2 yorum :