En Son

Post Top Ad

4 Haziran 2019 Salı

04 Haziran Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri


Çam sakızı çoban armağanı abilerim. Bayram şekerinizle karşıladım sizi. Gerçeğini vermek elimde olsa önünüze torbasıyla dökerdim vallahi. Ağzımız tatlansın, güzelce konuşalım. Ellerinizden öperim. Mübarek bayramınız kutlu olsun. Bütün güzel şeyler kapınızda köle olsun. 

KAYAKURT - YUTANGİRDAP 

Hepsini izledim ikisini seçtim. Kayakurt maşallah tutarak kazandığında Bay C banko vermişti. Yutangirdap'ı da Özcan Yıldırım içeri atar. Öyle apranti gibi saçma sapan binmez. İki at yeter de artar bile benim düşünceme göre. 

ALESSANDRA - UTKUN BABACAN - ÖZDEMİR

Lucky Falcon'la Özdemir önde buluşacak. Utkun Babacan, King Dadaş peşlerinde koşacak. Halilşah, Forest Eagle gerilerinde beklerken arkada da Hill Head ve Alessandra olacak. Son düzlükte Özdemir ön tarafa gelirken yanına Forest Eagle'ı da alacak. Lucky Falcon da pes etmeyecek ama diğer atlar daha baskın çıkacak. Geriden Alessandra öyle bir gelecek ki ortalardan çıkan Utkun Babacan'la beraber bir anda bu rekabetin içinde olacak. 

GUSTAV - YELTAY - ALDERAMİN

Yeltay, Erkmen, Falez önde fırtına hızıyla buluşur. Yeltay hepsine gücünü hissettirip liderliği alır. Diğer ikisi sonlarda tükenir gibi geliyor bana. Yine de geniş oyuna yazarım. Yeltay düzlüğe de lider gelirken ekürilerden Gustav sprinte başlar. Yanına da Alderamin gelir. Son metreler üçü arasında geçer. İçeriye sızan Budunalp de onlara katılmaya çalışır. 

CANIM ÇİĞDEM

Arayekyi liderliği kimseye vermez. Peşine Asilrüzgar, ekürisi Albunea takılır. Tetina, Kısmet Kız, Rosemary onların izini sürerken, Canım Çiğdem arkalarına yatar. Geride de Berkuk, Benazir Kız, Arslan Dikeni pusuda bekleyen atlar olur. Son viraja da lider giren Arayekyi buradan sonra ekürisine bayrağı verir. Albunea önde giderken artık geriden Tetina'yla Rosemary de yanına gelmiştir. Bu sırada Canım Çiğdem, Benazir Kız, Berkuk, Arslan Dikeni de sprintine başlar. Hepsinin arasından sıyrılan Canım Çiğdem kazanan olur. 

2 haziran Adana'da beşte kaldım abilerim ne verdi? 15 bin lira. Benim at gelse 5 bindi. 3 haziran Bursa'da beşte kaldım ne verdi? 38 bin lira. Benim at gelse 15-20 bin lira alırdık. Ah be abilerim bayram ağzı ne güzel olurdu. Ama moralimizi bozmayalım Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç nefes aldıkça altılı kurgulamak çok kolay. Bir Tek Bir Banko abim de Bursa'da destan yazdı dün. Benden iyi oyun vermiş yeminle. Kardeşinizi de unutmayın bugün. Sağolun. Bol şans.Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

4.6
8.3.2 // 7.5
2.4.3.1.6.5
2.5.8.4.3.1
2.1.4 // 5.7.6
3 CANIM ÇİĞDEM BANKO

45.36 TL // 151.2 TL

2 yorum:

  1. Ahh serkan ahh yaktın bizi son ayağı tek verip göz agrisini yiksaydin koymuştuk altiliyi😢😢

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar