Abilerim bugün inşallah şanssızlığımın son günü. Dağları devirme zamanım geldi. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç'ı herkes tanıyacak. 

MERİH


Yarış başladığında Umutlu ve Mazlumzülfikar öne gelecek ve ikisi de liderliği isteyecek. Umutlu da Mazlumzülfikar'a boyun eğmeyecektir. Eğer ki liderliği ona bırakırsa da bu çok uzun sürmez. Arkalarında Hergele, Sinanlı, Ünalamca giderken onları Efesli takip edecektir. Merih'le Şahintepesi de arkada bekleyecektir. Son 800 geçilirken artık yeni lider Umutlu olacaktır. Bu defa da onu Şahintepesi ve Sinanlı sıkıştırmaya başlayacak. Son viraja gelindiğince Hergele de bunlara katılırken içeriden Şahintepesi dışarıdan da Merih saldırılarına başlayacak. Artık son 200den sonra Merih rakiplerine ağırlığını koyarak bu koşuyu da kazanacaktır. 

FARİLYALI - CURTARALO - AGA OSMAN

Liderliği koşu başlar başlamaz alan Magic Ramper olabilir ya da Has. İkisinden biri buradaki liderliği alacaktır. Arkalarında Ryan Arel, sonra Curtaralo, sonra da Tiniz Beyi olacaktır. Bunları Scifo, Oddjob, Aga Osman takip eder. Geride de Farilyalı olur. Son viraja dönülür dönülmez Ryan Arel öne gelir yanında da Tinizbeyi olur. Onları Oddjob takip ederken Aga Osman da çoktan öne gelmiştir. Gerilerden de Scifo atağa kalkar. Son 300 metrede ön tarafta çetin bir liderlik savaşı olurken en dıştan da Farilyalı ismini duyurmaya başlamıştır. 

PANCAKE


Aranankan koşu başladığında aldığı liderliği son 600 metreye kadar korur. Ama buradan sonra artık Pedrum, Karokızı, Prenses Beren ve Son Eylül'le Tuğçenin Sevgisi saldırmaya başlar ve onu zorlar. Gerilerde bekleyen Pancake de son 200 metrede kendini gösterip en dıştan gelerek bu yarışı kazanır. 
Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

9.1.4.11.3
4.2.12.7.3.1.6.10.9.5
4.3.1.6.7.9
7 MERİH // 8
2.1.7
8 PANCAKE BANKO

63 TL // 126 TL