En Son

Post Top Ad

6 Haziran 2019 Perşembe

06 Haziran Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı TahminleriFlick The Switch yarış gördükten sonra Kurtel'in istediği forma gelmiş. Halis de binmiş ata. Kazanması lazım, diyorlar. Ankara'ya bankoyla başlayacağız inşallah.

Kasmanbey eski formuna döndü. Babadağınoğlu ve Alsancaklı son yarışları iyi olup beğenilen atlar. Özreis'in son altıncılığı dikkat çekmiş. Bayçınar ve Özdamar koşunun sürprizleri olabilir. 

Akın, bu defa daha hazır koşacak olan Demirperde'yle birincilik hedefliyormuş. Özcan'ın pek binemediği, atla anlaşamadığı bir de atın küçük bir sorunu olup halledildiği konuşuluyor. Yahyababa ikinciliğinde dikkat çekenlerden. Şifacan'ın ilk iki koşusunu ciddiye almayın diyorlar. Şubat İki ve Öktem de ihmal edilemez atlar. 

Atasoy, Satanhan, Yılmabaşar, Gümbürgümbür, Çelikkalkan'ı birbirinden ayırma dedi bir arkadaşım ama Atasoy'dan herkes farklı bir yarış bekliyor. Çok iyi duruma gelmiş. 

Ateşin Kanatları son açık yarıştan sonra hafif rakipler buldu. Karataş bunu fırsata çevirebilir. Karaderviş'in çimdeki kötü yarışlarını bir yana bırakıp bugüne bakmamı söyleyen bir arkadaşım var. Allegro Fiddle da Gökhan'la farklı koşar. Crochet unutuldu, dikkat diyeyim.

Güçlü atların çok uzun ara vermesiyle Lady Tulpar banko yazılabilir. Sinan kardeşim de onu önermiş zaten. O kötü koşarsa da Gürsoyhan'la Alberto arasında sonuçlanacak bir yarış izleyebiliriz.

Arkadaşlar Sinan'a olsun Yarışanat'a olsun gerekli desteği verdiğinizden şüphem yok. Bayramın bu son gününde hepinize mutluluklar diliyorum. Tuttuğunuz altın olsun. Herkese bol şans.
Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

5 FLICK THE SWITCH BANKO
2.9.8.5.6.1
2.8.9.6.5
1.3.6.5.4
4.1.3.8
4 LADY TULPAR // 6.5

42 TL // 126 TL 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar