En Son

Post Top Ad

6 Haziran 2019 Perşembe

06 Haziran Bir Tek Bir Banko İzmir At Yarışı Tahminleri


İzmir ilk ayakta Mirenda için herkes iyi şeyler söylüyor. Baktım favori koşuyor zaten. Kayalarlı'yla Mehmetzade de yanına eklenip ilk ayak geçilebilir. 

Cracker Baby Adana'dan çok iyi durumda getirilmiş. Üçüncü olduğu yarıştaki gibi koşsa yeter deniliyor. Mertcan Çelik kardeşimiz de iyi at biniyor. Daha yaşı küçük, ileride bir Gökhan Kocakaya abisi, Halis Karataş abisi gibi olabilir. 

Niğdeli Kız'la ilgili bir dostum, abi uzun mesafeye çıktığı için herkes bir kat daha güveniyor, Gökhan da atın halinden anlıyor. Büyük oynamayanlar onu da tek atabilir. 

El Parton için de görüş aynı. Uzuna çıktı, kazanır. Ama ne Tolga binmiş ne da Kadir. Görkem de çok formda. Biz Tolgalı Ağadadaş'la Kadirli Koçulaş'ı ekleyelim. 

Kafadar çok iyi hazırlanmış. Malum, Kadir de böyle atları hemen kapıyor. Vanlımaho zaten çok formda. Özerdinç de iyi durumdaymış. Güngörağa pilotuyla sürprize hazırlanıyor. 

Son ayaktan sürpriz beklentisi yüksek. Herkesten ortak gelen altı atı da yazdım. Sever, Baldağı, Özyıldız, Coşgel, Harem, Reisingülü. Geçen gün Sever'i sağlam bir kanaldan sonraki yarışları için duymuştum. O gün de size söylemiştim. Bugün bomba yapabilir. Bir Tek Bir Banko İzmir At Yarışı Tahminleri 

14.4.5 // 8.6.9
5 CRACKER BABY BANKO
13 NİĞDELİ KIZ // 15.1
4.1.6.5
3.1.4.2
13.5.1.6.7.15

20.16 TL // 120.96 TL 

2 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar