En Son

Post Top Ad

6 Haziran 2019 Perşembe

06 Haziran Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana süper haberlerim var. Karşıyakalı Cemo yeğenim müthiş bir banko verdi. Dayı geçilirse bileklerimi keser arkamda da ''Sözünün eriyim, Dayımın neferiyim'' diye not bırakırım dedi. Gözlerinden öperim Cemo yeğenim ama elimi omzuna koyarak sana ahırların arasında söylediğim üstün bilgilerimi unutma. At atı geçer yeğen.

Bayramın son günü geldi. Yaptığım hesaplamalara göre 27 kilo şeker dağıttım. Öksüzlere de 12.612 gayme harçlık dağıttım. İnsanın gönlü zengin olacak yeğen. Yancı Hikmet de elimi öptü. Ona da bir tane kahveli şeker yanına Türk kahvesi söyledim. Afiyetle içti. Büllük Adnan da yine piyasaya çıktı. Eline aldığı 250 gram şekeri mahallenin ortasında dağıtarak bana caka satmaya çalışırken görevlendirdiğim bir adamımla adam başı 250 gram şeker dağıttım. Onun da cebine bir paket koydurup selamımı söylettim. Gücüm tartışılmaz. 

Karşıyakalı Cemo yeğenim geçen gün ahırların arasında dolaşırken iki seyisin konuşmasını duymuş. ''Bu yarışta geçilmeyiz. Onu Niğde'den koca bulsun diye getirdik. İleride yavruları da çok iyi koşacak ama iyi koca bulması için kendini göstermesi gerektiğini o da biliyor'' diyorlarmış. Cemo yeğenim hemen Niğdeli Kız'dan bahsettiklerini anlayıp istihbaratlarının arasına katmış. Müthişsin Cemo yeğenim. 

Ramazan bittiğine göre mükemmelliğimi göstermeye devam etmem söz konusu olabilir. İbadetlerimi hiç geciktirmediğim için üstün altılı bilgim zayıf düştü yeğen. Ama şimdi ona çok iyi bakıyorum. Beni takip et. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Cebim şişmiyor.


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

12.5.4 // 6.8
5.3 // 7.13
13 NİĞDELİ KIZ BANKO
1.4.7.6
1.3.2.4
1.5.10.6.13.15

40.32 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar