İlk ayakta herkesin dilindeki at Çılgınserdar. Tatavla için de güzel şeyler söyleniyor. Zaten bültenlere de ilk iki at düşmüşler. Ekürisiyle birlikte Kurdele ve Hışman'la Birumut da yazılır.

Molto Bene Mehmet Kaya'yla oldu. Kocakaya atın içini dışını çözmüş. Bugün yine kazanabilirler. Spread The Joy iki yarış koştuktan sonra burayı hedef yaptı. Karataş da atladı üstüne. Summer Pictures'un son ikinciliği çok beğenildi. Ha geldi ha gelecek diye söyleniyor. Shanghais Girl de tutulanlar arasında. Beleki ve Major Girl'ü de ihmal etme dediler. 

Finesse bu rakiplerinden her zaman üstündür. Bunu son yarışında gösterdi. Bir hafta arayla koştuğu grup yarışta kimseye şans vermedi. Selim'le kazanması lazım. O da bu ata büyük yatırım yapıp karşılığını katmerli olarak aldı. Helal olsun. 

Padre Padrone, Sait Akson'u da Mehmet Akif'i de koşmuyor. Zaten Gazi'ye de katılamıyor bildiğim kadarıyla. Bugün bu rakiplerini hallaç pamuğu gibi atması lazım. 

Sahadan bir arkadaşım beşinci ayağı Genç Tarkan, Özgür Fatih yaz geç dedi. Ona kulak verdim ben de. Büyük oynayanlar iki at daha ilave yapabilir. 

Son ayağa gelince Vedatağa, Yurtyapan, Beyhanefe çok konuşulanlar. Tonyukuk, Bonjour El Semawi bir de Atlıprens de sonraki şans verilenler. Sürprizde de Hastikoğulları ve Hırslı.

Verilen destekler için Sinan adına ben teşekkür ederim. Üzücü bir olay yaşamış kardeşimiz. Ona kız mı yok? Hayat devam ediyor. Herkese bol şans. 


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.7.10.2 // 6.5
5.9.3.12.1.10
1 FİNESSE // 7.6
2 PADRE PADRONE BANKO
3.5 
1.4.2.9.7.12.10.13

26.88 TL // 120.96 TL