En Son

Post Top Ad

7 Haziran 2019 Cuma

07 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim iyi misin? Şov var şov haberin ola. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bugün kendinden emin. ''Dayım mezarımı kazdırdım başında bekliyorum. Eğer müthiş kurgum tutmazsa, parayla kiraladığım adamlarım beni diri diri gömecek. Ya tevziye ya ölüm!'' dedi. 

Aldığı istihbarata göre King Ömer resital peşindeymiş. Antrenörü ona güvenip eve girmiş. Bankadan kredi çekip kendine villa almış. Seyisi altına Murat 124 çekmiş. Gerisini sen düşün artık. Aydere Ağası da yarışı bekliyormuş. Padokta deli divane gibi dolaşırken ikide bir yanına seyisini çağırıp bu yarış ne zaman koşulacak diye azarlıyormuş. Dediğine göre yavuklusu eğer bu yarışı kazanırsa onu seçecekmiş. Yoksa başka atlara bakacakmış. Haberin ola. 

Olmuyor yeğen olmuyor. Ülke çok karışık. Biri Vali'ye it diyor, öbürü Kürdistan diyor. Her gün mehmedim şehit oluyor. Bu devran böyle dönmez. Siyasetten elimi çekiyorum. Bundan sonra reyleri kim korursa korusun. Fırka reisleri de artık kapımı çalmasın. Bir tane oyum var onu kime vereceğimi de kimse bilmiyor. En son dakika kararımı verip kullanıyorum. Sonra da beni seven 250 bin yeğenime aynı anda gizli bir mesaj yollayıp reylerini kime vermeleri gerektiğini söylüyorum. Onlar da akrabalarına, yavuklularına, çocuklarına söyleyip kararını veriyor. Gücüm tartışılmaz. 

Haydi bakalım yeğenim sen de bırak bu işleri doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu oyna. Sonra da müsveddeyi yok et. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Cebimi şişirmeyi de unutma. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

11.1.12.5.9
3.7.1.2.9.11.12
2.8.9.4.1.3
1 KİNG ÖMER BANKO
2 AYDERE AĞASI BANKO
6.5.3.4.2.1.9.13.16

117.6 TL 

1 yorum:

  1. nalko dayı teklerin tüyoların olmuyor çok zayıf Allahtan kafama yatmadığı için tek atmıyorum bazen kafama yatarsan tüyona güveniyorumç hikayelerin güzel iyi atıyorsun açık havada eminim daha iyi atarsın.
    Esendağ gelirim demiş dikkat tek atttım gitti. King ömeri tek atmayı düşünmüyorum atakan abi ve babayega ekleyelim derim.

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar