En Son

Post Top Ad

7 Haziran 2019 Cuma

07 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana vereceğim bankoları kimse kimseye vermez haberin ola. İstanbul bültenine çok iyi çalıştığım, iyi istihbarat topladığım, Süpürgeci Sülo yeğenimi arı gibi çalıştırdığım, artık cebini şişirmek için sabırsızlandığım söylentileri doğrudur. 

Bakıyorum da Folgore bankom koşuyor. Ondan resital bekliyorum bu böyle biline. Yanına at yazanla arama kara kediler girebilir. İkinci altılıya mayın dedektörlerimi soktum yeğen. Bana güzel bilgiler verdiler ama üç tane de banko çıkardılar. Finesse, Padre Padrone, Özgürfatih bankolarımla şova hazırlanıyorum. 

Büllük Adnan öğlen yanıma geldi. Zangır zangır titreyerek önümde diz çöktü. Ayaklarıma kapanıp onu affetmem için ağladı. Yine yufka yüreğime yenildim yeğenim. Yancı Hikmet'in yanına bir sandalye çek otur, bir daha da sözümden çıkma dedim. Bu defa da sevinçten ağladı. Sünnet mevsimi geldi. Yakında onun da cebi şişer. Etrafıma paralı adamlarımı toplamam lazım. Tevziyeyi almak için çok büyük kuponlar yapmam söz konusu. 

Bana bak yeğenim aldığım istihbarata göre verdiğim atlar yerine başka atlara oynayıp yatıyormuşsun. Cebine mi susadın yeğenim sen? Sonra da ganyancıya yazdırıp zararını kurtarmak için kendini perişan etmen mümkün oluyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4.2.1.8.7
2.8
1 FOLGORE BANKO
2.5.6.4 // 3.1
3.6.7.2.1.5
5.9.1 // 7.3.10

50.4 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

3.6.7.2.1.5
5.9.1 // 7.3.10
1 FİNESSE // 6
2 PADRE PADRONE BANKO
5 ÖZGÜRFATİH // 3
4.9.2.1.6.7.12.14.11.10.5.3

15.12 TL // 120.96 TL

2 yorum:

  1. vedatağa,padre padrone sinyalli nalko dayım inzivamdan sonra 1 haftada 2. defa küçük altılımı cesur üç (süpriz+plase+favori) teklerimle kazanmayı bildim bayramda tatilde kuşadasında ganyan bayii muhteşemliğimi konuşuyor ama sende halen tık yok olmuyor sana yakıştıramıyorum samba bilmiyorsan piste çıkma... bol şanşlar

    YanıtlaSil
  2. ne oldu dayım bugün verdiğin teklerinin aynısını oynadım yine yatışlardasın benide yatırdın "Bana bak yeğenim aldığım istihbarata göre verdiğim atlar yerine başka atlara oynayıp yatıyormuşsun" yaaa başka at yazmayalımda ne yapalım?

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar