İlk koşuda Mertcan kardeşimin hem kazandığı hem de bugünkü koşunun favorisi olan İpekkız yerine Anita Blake'e bindiği görünce kimseye bir şey danışmadan banko yazmaya karar verdim. 

İkinci koşu yine her kafadan bir başka sesin yükseldiği bir yarış. Go For The After herkesçe konuşulan bir at. Bir Tek'ten bomba bekleniyor. Lusso Milan da tutulanlar arasında. Damloş da ahırlar bölgesinde fısıldananlardan. Kalanları da en çok kulağıma gelenlerin sıralaması. Şifne Efesi ikide iki yaptı ama herkesin dilinde Yetim Ali var. Çimde kazandıktan sonra kumda neler yapabileceği merak ediliyor. Çalışmalarında çok iyi olmayan ama koşu içinde bambaşka bir kimliğe bürünen bir at. 

Dördüncü koşuda Demiralp ve Adnanbey'e dikkat çekiliyor. Beşinci koşuda da Star İn Turkey ve Prenses Utkun mutlaka olsun denilenler. 

Altıncı koşuda Afrikaander her zamanki gibi favori öneriliyor. Amankaya zımba gibiymiş. Kazandığı grup yarıştan sonra Varlıklı ekibi de iddialı. Ağapersen ve Karamıh'la kapatalım burayı. 

Run For Rüya da İzmir'de en fazla dillenen atlardan biri. Herkes için birinci at ama AGFde ikinci at çıkmış. Bu da bana garip gelmedi değil. İleriki saatlerde birinci at olacaktır diye düşünüyorum. Gürsuhan da yazılırsa o ayak kapanır. 

Perfect Leo'ya artık kazanır gözüyle bakılıyor. Şartlı 5deki kum yarışını kimse dikkate almıyor. Çimde daha iyi koştuğu da biliniyor. Ekürisi de fena durumda değilmiş. Üstüne de Tolga gibi bir canavar binmiş. Mesafe biraz soru işaretleri doğuruyor, bu yüzden yanına iki ilavemiz olabilir. 

Son iki yarışından sonra Denizköpüğü'nün artık kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Benim duyduklarıma göre AGFsi daha yüksek olmalıydı. %40 filandı en son göz attığımda. Ben %60 bekliyordum. Mehmet Kaya olağanüstü bir hata yapmazsa çok rahat kazandığını hep birlikte göreceğiz. 

Benim kendime vazife bildiğim şey Sinan'ın samimiyetinin ve dürüstlüğünün arkasında durarak destek vermek. Siz de aynı gayreti gösterirseniz çok güzel olur. Görüyorsunuz dün kardeşim 10 ganyanlı atı sürdirek banko verdi. Altılı buldukça daha da morallenip daha da başarılı olacaktır. Ricam şu ki ona destek olmayı ihmal etmeyin. Bir Tek Bir Banko İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 ANITA BLAKE BANKO
2.8.13.9.14.16.1.5.7
3 YETİM ALİ BANKO
3.1.2.7.9.10.5
12.15.3.8.9.5
1.7.4.2.6

132.3 TL 

2. ALTILI

1.3.2.7.9.10.5
12.15.3.8.9.5
1.7.4.2.6
2.6
7 PERFECT LEO // 9.10.8
8 DENİZKÖPÜĞÜ BANKO

29.4 TL // 117.6 TL