Kamakaya'nın ilk koşusunu izledikten sonra bugün de kazanacağını düşünmemek çok zor. Selim de atı kaptı. O günkü gibi koşarsa, bunları rahat geçer. 

İlk maiden yarışta Karataşlı Ferhan, son ikinciliğiyle Nadal, Kurtellerin Sunny Victory, son üçüncülüğünden sonra Win And Dance, iyi orjinli Special Sword ve ilk defa koşan Cotton Candy'yi yazıp geçelim. 

Yakın bir dostum Şenhan ve Afacan grubu ayırır dedi. Büyük oyunlara Bahattin ve Demirpoyrazım'ı da yazalım biz. 


İkinci altılı, ilk ayakta Sinan kardeşime katılmamak elde değil. Proxy bu koşuda çıktığı gibi bitirir. Birkaç yakın dostumdan da olurunu aldım. Mertcan kardeşimin de maşallahı var; çok iyi at biniyor. Bugün bizim yüzümüzü yere düşürmez bence. 


Peri Lina Dubai'den sonra iyice dinlendi, iyi hazırlandı, grubunda koşuyor. Mesafe de onun için tasarlanmış gibi. İskra ve Black Chinese de bu mesafede iyi koşanlardan. 

Hürat dişi tay denemeden sonra hedefine Gazi'yi koydu. Burada ne kadar iyi koşacağı Gazi'de koşup koşmayacağını belli edecek. Selim Lucky Foot'u çok beğenmiş. Alpha Kurt uzun bir aradan sonra iyi bir dördüncülükle döndü. Özcan da Meleközge'yi çok beğenmiş. Karataşlı The Last Romance uzunda nasıl koşacak merak ediliyor. Ananiashvili de yarışın bombası deniliyor. 

Yamanlarbeyi şu anda Gazi'yi kazandı gözüyle bakılan bir at. Scoutleo dün en büyük rakip olduğunu gösterdi. Mustafa da ilk defa Gazi'ye bu kadar yakın. Şans eseri bindiği safkanı elinden kaçırmamak için kusursuz binmesi gerektiğinin farkında. Uzun mesafede çok daha iyi koşması beklenen safkanın yine kolay kazanacağını düşünenlerdenim. 

Bir dostum Ulukız ve Fatihağa'yı yaz geç dedi ama bana o kadar kolay gelmedi bu yarış. Bodrum Kalesi'ni hepsinden önde tutuyorum. Kazdağı'nı yazmadan da oynamam. 

Son ayak evlere şenlik bir yarış. Ben kapattım. Siz de kapatın. Brave Wolf, Bu Da Bator, Gökhan Efe ve Kasap yarışın olmazsa olmazlarından. 

Sinan'a dolayısıyla siteye verilen destek çok azalmış. Biraz daha özenli olursak hep beraber kazanmaya devam edebiliriz. Şansınız bol olsun.Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 KAMAKAYA // 6.4
4.8.10.11.17.12
6.1 // 4.2
4 PROXY BANKO
7.2.1 // 4.5
6.9.1.10.16.2

15.12 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

4 PROXY BANKO
7.2.1 // 4.5
6.9.1.10.16.2
11 YAMANLAR BEYİ BANKO
8.5.7.4 // 2.1
1.2.4.6.15.12.11.18.5.6

50.4 TL // 126 TL