KAMAKAYA

İlk koşusunda maşallah yeri göğü inletti. Liderliği bir aldı bir daha da arkasına bakmadı. Yaktı yıktı ortalığı. Kazanırken öbür atlar hâlâ yerinde sayıyordu. Selim Kaya da hoop üstüne zıpladı. Bir görsün bakalım ne kadar iyi veya değil. Tek atalım. Bu defa koşu başladığında liderliği alıp çıktığı gibi bitireceğe benziyor. 

ŞENHAN


Ah Şenhan ah! Beni nasıl kandırdın son koşunda. Bu defa senden fark bekliyorum. Demirpoyrazım liderliği kimseye bırakmaz. Onurluefe peşine takılır. Arkasında Bahattin, sonra Şenhan, Afacan en geride de Görükle, Muhsin, Zampara gider. Son viraja doğru artık Onurluefe iyice sıkıştırır Demirpoyrazım'ı, bu sırada Afacan da yanlarına sokulur. Bahattin de yol ararken son 400 geçilir ve buradan sonra Şenhan'ın sprinti başlar. Afacan liderliği almış ve Şenhan'ı bekliyor olur. Son 100 metre ikisi arasında geçer ama Şehnhan bu defa affetmez.


PROXY

Proxy yarış başladığında liderliği alır, yarış bittiğinde hâla da lider olur. Öbür atlar da ikinci, üçüncü, dördüncü olmak için savaşır. Bu yarışın özeti budur abilerim. 

PERİ LİNA - COSMİC DANCER


Funny Familiar liderliği alır, onu da bu defa her zamankinden farklı şekilde Filibeli takibe alır. Çünkü onun bu koşuda görevi Peri Lina için yarışı hızlandırmak. Arkalarında İskra olur, onun hemen gerisinde Tatvan İncisi, Cosmic Dancer ve Black Chinese, en gerilerde de Peri Lina gider. Son viraja çıkıldığında içeriden İskra, ortadan Tatvan İncisi, bunların yanından da Black Chinese gelir. Bu defa da bunların da dışına çıkan Peri Lina'nın sprinti başlar. Aralarından da Cosmic Dancer gelir. Son 200 metre Peri Lina ve Cosmic Dancer arasında geçer. 

HÜRAT - LUCKY FOOT - ALPHA KURT

The Last Romance her zamanki gibi liderliği kapar. Deniz Mavisi ve La Dragon Tea izini sürer. Bu yarış çok karışık geçer ama ön tarafı kaçırmayacak at Hürat olur. Lucky Foot da onu kollar. Alpha Kurt daha gerilerde bekler. The Last Romance'ın arkasındaki atlar arasında Ananiashvili ve Moshau da olabilir. Son düzlükte önde kıran kırana bir mücadele olacaktır. Karataş direnmeye çalışırken La Dragon Tea bastıracaktır. Bu esnada Hürat saldırılarına başlarken Lucky Foot da dışına çıkar. Gerilerden de Alpha Kurt gelir. Sonlarda en önde üçünün kesin olmasını bekliyorum. 

YAMANLAR BEYİ - LONG RUNNER - GOLD POLAT 


Always Forth liderliği kaparken arkasında Apophis arkasında olur. Öndeki tempo düşük kalacağından Yamanlar Beyi de onların gölgesi gibi bekler. Urla Karası da ön tarafları karıştırmak isteyebilir. Orta grupta da Long Runner ve Gold Polat bekleyecektir. Son düzlükte Yamanlar Beyi liderliği alıp farkı açmak isterken artık daha hazır olan Long Runner ona saldırmaya başlar. Karataş da aradığı yolu bulup Gold Polat'la saldırmaya başlar. 

Abilerim desteğinizi göremiyorum artık. Oyun da buluyorum, çok güzel bankolar veriyorum. Yorumlarımı da güzelce yazıyorum. E haydi abilerim ellerinize sağlık o zaman. Sağolun. Bol şans. 


Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 KAMAKAYA // 6.7
5.4.10.8.9.11.12.16.17.3
6 ŞENHAN // 1.4.2
4 PROXY BANKO
7.4
6.9.1.11.2

7 TL // 84 TL 

2. ALTILI

4 PROXY BANKO
7.4
6.9.1 // 11.2
11.8.5 // 1.7
7.8.4.2.1
2.1.5.11.15.18.4.13

50.4 TL // 140 TL