İlk koşuda Şahinşevket'in kazanmaması için neden yok. Zaten bültenlerde de sahada da kesin gözüyle bakılıyor. Bugünkü bankom ilk altılıyı da içine alıyor. Büyük oyunlarda sürpriz aranır. 

Özdoğa iyi durumda gelmiş. Aldığım duyuma göre ekibi güveniyormuş. Günyeli için de iyi konuşuluyor. Ben yine biraz da burada sürpriz aramayı planlıyorum. Bu yüzden takip ettiğim atları da ekleyeceğim. 

Üçüncü koşuda Babamedet yüksek oranlı agf çıkacak ama kimse o kadar emin değil. Rakip tutulan at Ulubeyi. Yine de Kaizbertlerden diğerini de yazalım büyük oyunlara. 

Son ikinciliğinden sonra Brave Apte'ye güven fazla. Mc Gregor aşama içindeymiş. Her an sürpriz yapabilir. Gur Khan çimde iyi koşar. Canşen düzelmiş. Break Point de ikinci sürpriz adayı. Bu ayak karışık. 

Legendary Leap tırnağının ucunda deniliyor. Mertali Baba ve Atakanağa da aynı şekilde formu iyi atlar. İlk defa koşan Gözde Naz için aman dikkat dediler. Mavi Boncuk'tan bomba gelebilirmiş.

Lady Lion ekibi kazandığını görmek için sabırsızlanıyor ve saate bakıyormuş. Fakat Baby Azracılar ondan da iddialı. Oyunlara iki at yeter de artar bile. 

İkinci altılının dördüncü ayağına Dortmund, Haskaya, Silkroad yaz keyfine bak dedi bir dostum. Ben de öyle yapacağım. 

Eser bu defa geçilmez deniliyor. Bu yarışa çok iyi hazırlanmış ve kusurlarından kurtulmuş şekilde katılacakmış. Mustafa'nın da atı ne kadar iyi tanıdığını biliyorum. Banko yazalım. 

Son ayak yine bir cadı kazanı yarış. Bu koşu kaynar. Monaco kazanır diyen birkaç kişi oldu ama beni ikna edemediler. Burayı patlattık patlattık anlayacağınız. 

Bugün de Sinan kardeşimin arkasında durup destek verdiğinizi biliyorum. Sağolun. Şansınız bol olsun. 
Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4 ŞAHİN ŞEVKET BANKO
4.1.3 // 2.5.6
1.3 // 2
7.6.1.5.8 // 4.3.2
2.4.1.9.12
1.2 

21 TL // 100.8 TL 

2. ALTILI

7.6.1.5.8 // 4.3.2
2.4.1.9.12
1.2 
1.2.4 
5 ESER BANKO
3.7.13.8.15.12 // 4.10

63 TL // 134.4 TL