Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana geçen gün Bursa'da verdiğim iki bankomun resitalinden sonra dün de Adana'da iki bankom şov yaptı şov! Bugün de Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım gizli istihbarat bilgilerini sana vermem söz konusu olabilir. Peşimi bırakma. 

Fransız komutan Türk Düşmanı Hain Filip'e dedemin yaptıklarını öğrenen İzlanda Kralı milli takımdaki Emre Belözoğlu yeğenime hakaret etti. Onun yardakçıları tuvalet fırçası uzattı. Bunu kabullenmem mümkün değil. Herkese bunu konuşuyor ama niye olduğunu bilmiyor. Yeğenim ben de olmasam üstün tarih bilgimi sana sunmasam ortalıkta deli divane gezip sebebini düşüneceksin. 

Vakti zamanında Osmanlılardan Bıyıklı Mahmut Paşa, Balkanlarda gezerken bir köye uğramış. Bu köyde hiç  erkek yokmuş. Köyün imamı bile kadınmış. Hemen onun yanına gidip her şeyi öğrenmiş. O zamanki İzlanda Kralı Haraldur burayı daha önce fethedip bütün erkekleri köle yapmış. Yetimlerin ortada babasız gezdiğini gören Bıyıklı Mahmut Paşa yardakçıklarına ''Tez atımı eyerleyin. Gafil Haraldur'un başını almak bana farz oldu'' diye emir vermiş. 

İzlanda'ya geldiğinde hava çok soğukmuş. Biraz üşüyünce bir tepenin yamacında 8256 adamını görevlendirip ateş yaktırmış. İlk başta adamları ''Bıyıklı Mahmut Paşa kafayı yedi herhalde. Bu kadar büyük ateşe ne gerek var'' demişler. Ama sonra dediğini yapmışlar. Bu ateş öyle büyükmüş ki buzlar erimeye başlamış. Eridikçe çıkan sular İzlanda'nın üstüne gidiyormuş. Sabah uykusundan uyanan Kral Haraldur her yeri sel götürüyor diyerek odasından çıkmış. Sular sürekli yükseliyormuş. Artık onun sarayında odasının balkonuna kadar gelmiş. O sırada araştırma yapan adamları ne olduğunu anlayıp Kral Haraldur'a haber yollamış. Bıyıklı Mahmut Paşa'nın geldiğini öğrendiğinde de altına işemiş. Hemen bir kayık ayarlayıp onun huzuruna gitmiş. Çadırına girdiğinde Bıyıklı Mahmut Paşa bir mindere uzanmış elinde elmasıyla onun gelmesini bekliyormuş. İçeri girdiğinde elindeki elmadan bir ısırık almış. Sonra da konuşmaya başlamış.

''Bre Gafil sen kim oluyorsun da köyleri yakıyorsun, erkekleri esir ediyorsun. Şimdi sana verdiğim cezayı yerine getir sonra devamını konuşuruz'' demiş. Eline bir tuvalet fırçası verip 856 bin askerin tuvaletini temizletmiş. Kral Haraldur'un morali çok bozulmuş. Artık bu dünyada yaşamak bana haram diyerek yüzüğündeki zehri içmiş.Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

7.4.3.6.2.1.5.10.8.9
4.9.1.2.10.12
1.2 // 10.6.7
1.3.4.2 // 6.5
5 ESER BANKO
3 MONACO BANKO

33.6 TL // 126 TL