En Son

Post Top Ad

11 Haziran 2019 Salı

11 Haziran Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri


Ankara yine karışık yarışla başlıyor. Ağır kilolu olsa da Karaçelik'in bu grubu geçebileceği konuşuluyor. Uçanbilgin ve Hüradam çok hazırmış. Yantar'ın son yarışı da beğenildi. Berkuk mesafesine çıkmış. Albunea'nın ekibi bu defa çok güveniyor. 

Üçüncü olduğu koşudan sonra Ankara'da gözler Miss Matra'nın üzerinde. Promira için mesafe biraz kısa bulunuyor. Quito artık daha farklı. Hanzade Sultan kısa mesafede daha iyi koşan bir at. 

Karataş, Babafırat'la çıktığı gibi bitirme peşinde. İnnovation'a temposunu benimsetirse şansı artar. Hawking için de güzel şeyler konuşuluyor. Selim de boşa gelmez. Hopeful'un çimdeki yarışını görmezden gel, dedi bir dostum. Vanta Black ve Baba Hancı'yla kapanır bu ayak. 

Bu Twilight Zone için çok iyi at deniliyor. Çalışmalarında çok beğenilmiş. Orjini de Türkiye standartlarının üstünde diyorlar. Gülerceler yine iyi yere yatırım yapmışlar. Bize de banko yazmak düşer. İlk yarışıdır, sorunu olur, kötü koşar bilinmez. Ben riske gireceğim. Bugün beklendiği gibi koşamasa da mayası sağlam bir at olduğunu ortaya koyacaktır. Öyle olursa, siz yine de aklınızda tutun.

Megastar çimde daha iyi koşacaktır. Karataş attan inip ata binmiş. Bunu dikkate değer görüyorum. Tulumbacı kuponlarda olur. Kayakurt'u son koşusunda Akın Sözen katletti. Bugün kendisini affettireceği kadar iyiymiş at. 

Son ayak yine mercimek çorbası bir yarış. Şerahlıkızı'nın ismi çok geçiyor. Efil Efil de hazır deniliyor. Gerisini de kendim seçtim. Son ayağa gelelim de gerisi zor değil. 

Siteye yaptığınız destekleri taktirlerinizin bir belirtisi olarak görüyoruz ama son zamanlarda o kadar net bankolar, o kadar iyi kurgular verilmesine rağmen hiçbir şekilde destek vermemeniz hepimizi üzüyor. Şansınız bol olsun.


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri 

1.4.2.6.8.10
4.3.11.
3.5.9.8.2
9 TWILIGHT ZONE BANKO
1.2.5
1.3.5.9.6.8

134.4 TL

2 yorum:

  1. Haklısınız toplum olarak çoğumuzun ilişkileri menfaata dayalı, nankörüz iyiliği emeği unutuyoruz neden böyle toplum olduk bilemiyorum sadece üzülüyorum hemen hemen hergün senin sayfan olsun Sinan Sertaç'ın sayfası, nalkopanın sayfasında ayrı ayrı 3-5 ilana tıklarım çünkü genelde iyi işler çıkardığınızı görüyorum tek ve bankolar güzel. Reklamları tıklamayı unutan sizi takip eden yarış sever arkadaşlarında 1 dakika ayırmaları neden zor olmamalı...

    YanıtlaSil
  2. mücbir,efil efil,twigliht zone,dejnikli sinyalli dediler

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar