PISSCA - ÇIKSALIN 

Yarış başladığında ön tarafta çarşı karışır. Pissca, Çıksalın, Badegül, Kırdere, Elfidam, Dont Hesitate, Jamala... Hepsi de önlerde olmayı seviyor. Bunlardan Pissca liderliği kapar gibi ama Dont Hesitate'yle de kafa kafaya gider. Arkalarında Badegül ve Çıksalın, sonra Jamala, Elfidam ve Kırdere olur. Three Cat de arkalarda bekler. Son düzlüğe de Pissca önde çıkarken artık Çıksalın ve Badegül onu sıkıştırmaya başlamıştır. Jamala da önlere doğru gelirken arkadaki atlar çok da tehlikeli olamazlar. Son metreler dört arasında geçer gibi ama Pissca ve Çıksalın hepsinden önde tuttuklarım. 

ÇİFTETELLİ

Hep Kaizbert görünce korkuyorsun. Korkma be abim hepsi iyi at değil ama bu iyi at. İlk yarışında maşallahı vardı. Ahmet Çelik hiç mi hiç binemedi ama at kendi kendine kazandı. Kazanırken de Ahmet Çelik'e serzenişte bulundu. Bugün Mazlum ona çok iyi binerek Ahmet abisine de bu ata nasıl binileceğini gösterecek. Bankolar bankom bugün. 

ZORLUAT - İLGİLGE 

Uçan Uçan liderliği kimseye vermez ama Kovada da ona fırsat vermez. İkisi önde buluşur, yarışın başından sonuna çekişir. Son düzlükte Zorluat ve İlgilge gelip ikisinden de kurtulup aralarında birincilik yarışına girer. Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

5.2 // 1.4
6.1.2.4 // 3.8
7.6.4.5.1.9
1 ÇİFTETELLİ 
4.9 
8.11.4.6.9 // 14.1

33.6 TL // 141.12 TL