En Son

Post Top Ad

12 Haziran 2019 Çarşamba

12 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da müthiş kurgumu vermem için sabırsızlıkla bekliyorsun. Ben de Süpürgeci Sülo yeğenimin benim için topladığı istihbaratları getirmesini bekliyorum. Artık onunla kamuflaj giyip gizli bir yer belirliyoruz. Tam yanımdan geçerken kağıda yazdığı müthiş bankolarını bana verip hiç tanımıyormuş gibi gidiyor. TJK Reisi'nin adamları peşinde. 

Bakıyorum da İstanbul'da seçim yaklaşıyor. Fırkalar çok heyecanlı. Televizyonda fırkaların adayları rey isteyecek. Kaç gündür onların tartışmasını kimin yöneteceği konuşuluyor. Benim gibi üstün tarih bilgisi olan, mebusları yakından tanıyan, çevresi geniş, konuşması güzel birinin kapısını çalmadıklarını sanma. Onlara bir tek söz söyledim: Gücümün tartışılması hoşuma gitmiyor. Onlar da gidip başka birini buldu. 

Bugün Sülo yeğenimin verdiği mühürlü zarfı açtığımda içinde Ulan Bator yazıyordu. Onun mükemmelliğini hemen anladım. Her şeyi tek kelimeyle anlatmıştı. Dayım Ulan Bator geçilmez, onu banko yaz keyfine bak der gibiydi. Kimin yeğeni ne de olsa. 

Artık cebim şişmiyor. Arkamda duran yeğenlerim ortadan kayboldu. Bunu kabullenmem mümkün değil haberiniz ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

5.7 // 4.1
16.2.11
1.5.4.2.11.7
6.11.2.1.5.9
9.2.1 // 5.8
6 ULAN BATOR BANKO

45.36 TL // 151.2 TL 

1 yorum:

  1. WINNER MAN ,ALKANDROS, BELLA CIAO, ULUBAŞ,RAMPAGE,ULAN BATOR ,WALTER WHİTE,ULUBAŞ,CAT GİRL ,BELLA CIAO,PROKOPİ AHIRLARDAN SELLEKTÖRLER NALKO DAYIM HERGÜN 30-40 GANYANLI ATLAR GELİYOR TJK DA ÇOK BÜYÜK TEZGAHLAR DÖNÜYOR ÇOK SIKILDIM HER AN AT YARIŞINDA JÜBİLE YAPABİLİRİM...

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar