ANAKIN - PROKOPİ - TECHNİQUE - ONE GUN


Abilerim inceledim, araştırdım, her yeri karıştırdım. İlk ayak dördünün dışında bir at gelemez. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç kardeşinize güvenin. Dördünün de orjinini çok beğendiğimi de söyleyeyim size. Hele ki Anakın'la Prokopi'nin orjinleri enfes. Hazırlıklarına da tek tek baktım. Biri kazanır. 

MOSKOVA ATEŞİ 

Erbabam'la Baltacı ve Binbir önde buluşur. Peşlerinde Ünalamca, Tutarlı giderken Mavra ve Gökkale de arkalarında olur. Daha geride Moskova Ateşi, Montego olurken Metecik de en sonlarda bekler. Son düzlükte Erbabam ve Ünalamca önde kalan atlar olur ve Tutarlı ile Mavra'nın atakları da başlamıştır. Bu esnada Gökkale de sprintine hazırlanırken Metecik dışarıya çıkmış ve Moskova Ateşi de önlere yaklaşmıştır. Son 300 metrede birçok safkan önde toplanırken dıştan kuvvetli gelen Moskova Ateşi liderliği alıp kazanan olur. 

ULAN BATOR - KREACHER 

Ulan Bator bugün liderliği kimseye vermez. Peşine Sharpa bir de Uludaz takılır. Rhythm Divine ve Run And Win arkalarında giderken en geride de Kreacher ve Pendragon olur. Son düzlüğe de önde çıkan Ulan Bator hemen dışına dolanan Sharpa'yı karşılarken geriden Rhythm Divine ve Run And Win'in hücumu başlar. Onları da karşılar ama ne güçlü rakibi olan Kreacher sonlarda hiç de ona hissettirmeden öyle bir sprint atar ki ikisi sonlardaki kırmızı çizgide yan yana gelip kısa bir kapışma yaşar. Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.5.7.4
2.11.16.15
1.4.5.7.6 // 11.2.8
11.10.9.2.1
9 MOSKOVA ATEŞİ BANKO
6.1 // 4

56 TL // 134.4 TL