Nasılsın, iyi misin yeğenim? Bugün sana müthiş bir Ankara kurgusu vermem mümkün. Dürbün Necdet süper çalışmış. Onun topladığı istihbarata güvenim sonsuz. 

İlk müthiş bankom Akustik, padokta kendi kendine şarkı söylüyormuş. Dürbün Necdet onu gördüğünde ''Dürbün abim nasılsın, Nalkapon Dayıma selamlarımı söyle. Eğer beni banko verirse kazanmam mümkün'' der gibi kişnemiş. Onun yanından geçtikten sonra da karşısına galoptan dönen Kapaklıcan çıkmış. İki seyis zor zaptediyormuş. Onun da kazanması söz konusu olabilirmiş. Feyat Baba'nın seyisi de Murat 124 sipariş etmiş. ''Bu yarışı kazanıp altıma araba çekeceğim, memlekettekilere caka satıp en güzel dilberle evleneceğim söylentileri doğrudur'' diyormuş.

Kahvede taş konken turnuvası başladı. Büllük Adnan'la Yancı Hikmet benim için diğer kumarbazları takip edip hangisinin nasıl oynadığını not ediyor. Düşmanlarımı tanımadan karşılarına oturmam bu böyle biline. İlk günde emekli takımından Kılıbık Nejat, Hanımköylü Nusret bir de Gaddar Celal'i söğüşleyip gönderdim. Bu sene de fotoğrafımın kahvenin başköşesine asılması söz konusu olabilir. 

Haydi bakalım yeğenim cebimi şişirmeyi unutmadan müthiş kurgumu bir kağıda yazıp ceketinin iç cebine koyduktan sonra ganyanın yolunu tut. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1 AKUSTİK // 4.2.3
3.5.7.4
1 KAPAKLICAN BANKO
6.9.3.5
1.2.7.4.6
2.5.3

2. ALTILI

6.9.3.5
1.2.7.4.6
2.5.3
2.6.3
1.4.3.5
3 FEYAT BABA // 8.2

50.4 TL // 151.2 TL