İlk ayakta Khor Kalba için kazanır diyorlar. Mustafa da yarış kazandığı atlara binmemiş. Sahada çok tutuluyor. Kafadan riske girerim diyenler tek atabilirler. 

Apranti yarışında ata değil, aprantiye oynanır. Sideli'ye binen Yunus Emre de Bursa'nın en gözde aprantilerinden biri. Komshu'ya binen Bekir de son günlerde çok konuşulan aprantilerden. Enes Emre'yle Utkunbaba, Çetinli Kupalım ve Ferhat'ın bindiği Ocius mutlaka yazılmalı. 

Premium Mover için kulağıma gelenler doğruysa bugün geçilmez. Özcan Yıldırım da İstanbul'dan Bursa'ya ona binmek adına geldi, deniliyor. At çok iyi hazırlanmış. İlk koşusunu kazanır diyenler çok fazla. 

Ertemiz, Gümbürgümbür, Semend, Selkut... Zaten yarış kapandı. Uzun uzadıya anlatmanın lüzumu yok. Bursa'da konuşulan dört at. 

Ekürilerin ikisi de iyi durumdaymış. Özellikle kazandığı yarıştan sonra gözler Wolfs Creek'in üstünde. Village Hoof da rakiplerini buldu. Flame Star ve My Glory de yazılırsa, bu iş biter. 

Son ayakta King Of The Sun dilden dile dolanıyor. Ayhan binmedi gibi gösterilse de aslında Özcan artık onların atlarına binmeye başlamıştı bile. Bu yüzden değerlendirmede bulunurken bunu da gözden kaçırmayın. 


Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

5 KHOR KALBA // 4.2.1
2.7.6.3.5
9 PREMIUM MOVER BANKO
1.6.4.5
6.1.2.3
3.2.5.4.8.7

33.6 TL // 134.4 TL