Bugün ikinci altılının ilk ayağında sahada Güneşli ve Alesta çok ön planda tutuluyor. Küçük oyun yapanlar ikisiyle geçebilir. Sivaslıkızı ve Sultanağa da sürprizde yazılabilirmiş.

İkinci ayakta benim kulağıma en çok çalınan safkan Alaskan Lady oldu. 10 kişiden 9u ilk at diyor. Baby Rich'ten sürpriz gelebilirmiş. 1600 metrede Es Sakarya'ya da güven fazlaca. Daylight'ın ilk iki yarışını kimse dikkate almıyor. Bay Patron ve Miss Ecem koşunun diğer sürprizleri. 

Üçüncü ayak Sefire Sultan ve Lady Bourbon yaz geç diyen bir dostum var. Güvendiğim bir yerden Paravani de geldi. 

Egeberk'in bu  mesafede daha iyi koşacağı konuşuluyor. Özcan'ı deniyorlar. Kesinlikle Selim artık başka bir ata binecek. Yoksa vazgeçmezdi. Küçük oyunlara tek atılır. 

Spartacus kazandığı yarıştan sonra aşama içerisindeymiş. Yani kazandığı günden daha iyi olduğu söyleniyor. Ahmet de atın nabzını iyi tutuyor. Ne zaman ilerleyeceğini ne zaman duracağını biliyor. Daha önce de geçtiği atlar var. Güven noktasında sıkıntımız yok. 

Sevmek Zamanı'nın orjinini çok beğenen bir kardeşim var. İlk iki koşusundan sonra da artık durumunun da iyiye gittiğini ve kazanabileceğini söylüyor. İron Heel'in ikinciliği tam not almış. Boel yine sürpriz beklenen bir at. Çukurova Yağız, Contes, Denizhanbey, Game King ve Strong Hold en çok konuşulanlar arasında. 


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

4.1 // 10.5
11.12.5.13.1.15
3.4 // 9
3 EGEBERK // 1.6
3 SPARTACUS BANKO
15.6.11.2.12.3.4.8

40.32 TL // 120.96 TL