My Freedom için çok iyi şeyler duydum. Bir nefeste bitirebilir, dikkat! Warm Bloded İstanbul'a iyi durumda gelmiş. Makambo son koşusunda biraz da Nevzat'ın iyi binmemesinden kaybetmişti. Özün aşama içerisindeymiş. 

İkinci ayakta Batmanaslanı ve Memduhağa önde tutuluyor. Taşkır ve Bildenhan'la bu ayağın da geçilebileceğini düşünenler var. Daha büyük kuponlara Alptuğhan ve Firikya da girer. 

Geldik o güne. Geçmişte söylediklerimiz halen geçerli. Karataş Sürgüntay'la hedefi yüksek tutuyor sözümüz hala geçerli. Bugün o da biz de atın gerçekten neye benzediğini görmeye hazırlanıyoruz. Bursa'da zımba gibi gelen Anayurt'u büyük oynayanlar mutlaka değerlendirsin. 

Güvendiğim bir dostum bugün dördüncü ayakta Blaze To Win'i banko yaz dedi. Gerçekten de bakınca artık kazanabileceği koşulları bulduğunu görebiliyorum. Hem ona hem de kendi iç sesime güvenip banko yazacağım. 

Beşinci ayak yine cadı kazanı bir yarış. Akarnejat, Yetim Ahmet, Akkula ve Kadhan'ı yazdıktan sonra cebimizdeki bütçeye göre bir değerlendirme yapıp tuttuğumuz atları ilave edelim. 

Zimbat biliyorsunuz Finesse'nin kardeşi olarak piyasaya çıkıp nazara gelen bir at. Bugünkü yarışın 1900 metre olmasıyla herkes gibi benim de gözde atım. Rakipleri de çok net. Storm Life ve Lizas. 

Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.8.5.6.2.3.7
5.11.9.6 // 1.7
14 SÜRGÜNTAY // 1
4 BLAZE TO WİN BANKO
2.9.3.6.5.10.8
2.1.3

41.16 TL // 123.48 TL