En Son

Post Top Ad

17 Haziran 2019 Pazartesi

17 Haziran Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı TahminleriAcceleration Bursa'da fazla durmaz, yakında İstanbul'un yolunu tutar. Buraya geldikten sonra kendi gücünü bulması kısa sürmedi. Kadir de atı bırakmıyor. Son koşusunda o kadar iyi bindi ki hayran kaldı. Bugün için de iyi şeyler duydum. Ufak oynayanlar tek yazıp şansını zorlayabilir. Shuaary ve Tomiris de çok iyi durumdaymış.

Ildır Rüzgarı'nın bugün kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tabi ki bu at yarışı hiçbir şey kesin değil bu alanda. Anlatmak istediğim herkes tarafından çok tutulduğu. Gerek çalışmaları gerek atın bakımı olsun bu koşuyu kazanması için her şey tastamam edilmiş. Sinan kardeşimle de aramızda bir görüşme geçti. ''Abim yarış tam istediği gibi koşulur. Ben olsam ben de banko yazardım. Hızlı gidecek o koşu. Kesin kazanır'' dedi. Ondan da bunu duyduktan sonra güvenim üç kat arttı. Bugünün bankosu Ildır Rüzgarı. 

Silk Road'ı son yarışında da duyduk, size de yazmanız için ikaz da bulunduk. Fena koşmadı. İstanbul'da yaptığı ikincilik de beğenildi. Tolga da böyle atı  böyle grupta bulmuş. Bırakalım da kazansın. Kulağıma birkaç at daha çalındı ama ben onlara ikna olmadım. Biri eküriler, diğeri de Onur'un bindiği Keep Looking. Kafasına başka kurgu şekillenen varsa, onlara da bir göz atsın derim.

Kardeşlerim, büyüklerim; daha önce de dediğim gibi benim buradan hiçbir kazancım yok. Sinan kardeşimize destek olmak istiyorum. Sizin de bu yönde yapacağınız yardımlar değerli. Duyarlı birer insan olmak şu çağda çok önemli. Şansınız bol olsun. 


Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

11.3.5.6
3.11.5.4.10
2 ACCELERATION // 1.7
1.14.4.10.7.5.9
7.5.10.12.1
7 ILDIR RÜZGARI BANKO

49 TL // 147 TL

2. ALTILI

1.14.4.10.7.5.9
7.5.10.12.1.9
7 ILDIR RÜZGARI BANKO
5.1.3.2.4
2.1.14.12.10.9.6.4
8 SILK ROAD BANKO

117.6 TL 

2 yorum:

  1. emeğine sağlık.sizin duyumları okumadan yarışın gidişatına bakmadan oynamaz oldum yazdığınız gibi gelsin

    YanıtlaSil
  2. Yav Allah'tan duyum aliosun da altılı paylasiosun takip ediyorum kaç gündür verdiğin bankalar tabelaya bile giremiyor merak ediyorum da size bu kadar salliyarak duyum veren kim

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar