En Son

Post Top Ad

17 Haziran 2019 Pazartesi

17 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Şimdi diyorsun ki Dayım bugün niye geç kaldı. Ben kalmayayım da kim kalsın yeğen? Ülkemi ilgilendiren meselelerde her zaman ön planda olmam mümkün. İstanbul'a Reis olmak için yarışanların konuşmasını pür dikkat dinledim. İkisini de beğenmedim. Reyimi başka partiye vermem söz konusu olabilir. Benden haber bekle. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden yine gizli istihbaratları topladım. Bana iki müthiş banko verdi. Onun mükemmelliğini tartışmamam söz konusu. Dediğine göre bugün ne Ildır Rüzgarı ne de Silk Road geçilmezmiş. Ona sadece bir tek söz söyledim: Ayhan yeğenimi boş geçme. 

Telefonu kapatana kadar şoku üstünden atamadım. ''Dayım ben onu nasıl görmem, kendimi affetmem mümkün değil.'' diye kendini paraladı. Bir daha gücümü tartışan biri olursa da ağzının payını vermeye yemin etti. 

Yeğen bu açık oturum beni çok yordu haberin ola. İşte sana müthiş kurgum. Cebini şişirmek istiyorsan doğru ganyana gidip oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

2. ALTILI

5.10.9.12.1.2.7.3
1.10.4.14.9
7 ILDIR RÜZGARI // 4
2.5.3.4
10.12.1.4.8.9
8 SILK ROAD BANKO

67.2 TL // 151.2 TL 


2 yorum:

  1. Rus damat sabiham şimşek kral zeki dayı Göğebakan mor yagmur sinyalli

    YanıtlaSil
  2. menachem,duke of kent,yeşiltaş,kısas beyi,ikador sinyalli

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar