Ankara'da Kurdoğlu çok konuşuluyor. Nazdarım yanlıları da az değil. Bununla birlikte İnsafkaya'nın kumda daha iyi koşacağı da konuşuluyor. Şuvemey keza öyle ve sürpriz bekleniyor. İyi hazırlanan Daşçı Poyraz'ı da ihmal etmememiz lazım. Olimpos da iyi duruma gelmiş. 

Lucky Falcon'ı geçen gün yarıştan çıkardılar. Burayı hedef yaptıkları konuşuluyor. Kilo bakımından da daha avantajlı koşacağı bir grup. Botanvadisi için de kilosu sorun olmazsa, geçebileceği grup deniliyor. Hakk Hanı, Power King ve ekürilerin ikisi de yazılması gerekenlerden.

Mahzun Kral değişen jokeyi Ahmet Çelik'le iyi koşması beklenen safkanlar arasında. Rakipleri de kendi ayarında. Şimşekberk ve Asteroid de çalışmalarında beğenilen atlar. Pala Salih için bugün o sprinti atmak pek kolay durmasa da formunun iyi olmasıyla işaretlenmeli. Çolpanlı'dan bomba gelebilirmiş.

Crochet için hem rakipleri hem de yarışın mesafesi çok uygun. Kazanması bekleniyor. Sparrow Hawk da aşama kaydetmiş. Böyle olunca da Ahmet binmiş. Onu da büyük oyunlarda unutmayalım. 

Selim, Demirturbo için uzun yoldan gelmiş. İnanlım'ın da formu devam ediyormuş. Erkmen için, aman dikkat!, deniliyor. Karaçelik zımba gibiymiş. Kazandığında da gösterdi zaten.

İlk koşusunda yarışın başlamasına yakın çok dillenen ve AGF oranı da hızla yükselen Mihmanlı, o gün çok da beklendiği gibi değildi. Bugün banko yazmamızın sebebi yarışın kum olması. Kumda iki kat daha iyi koşacağını söyleyen dostlarım var. Biz de banko yazıp beklemeye koyulalım. 


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

6.10.5.12.2.7
9.1.3.4.2
5.1.3.2.8
1 CROCHET // 6
3.6.1.8 // 9.7
6 MİHMANLI BANKO

42 TL // 126 TL