İlk ayakta maceraya sürüklenip kurgunun da içine etmenin bir anlamı yok gibi görünüyor. Buraya çok at yazarsak, bu işin sonunu göremeyiz bu programda. I Saw The Sun bu gruptan çok daha iyi bir at. Görüştüğüm birkaç dostum da bugün için şansını epey çok olduğunu söyledi. Ben bu riske girerim açıkçası. Girmeye de değer buluyorum.

Aynişan, Ankara'daki yarışından sonra Halis'i çok memnun etmiş. Hem kolay kazanması hem de pedgrisinin karşılığını pistte göstermesi ilgilenenler açısından memnuniyet verici bir durum. O yarıştan sonra da galoplarında kendini daha da geliştirmiş. Bugün onun da kazanması çok şaşırtmayacak. Serdümen'in anne kardeşi olan ve bugün çim piste ayak basacak olmasıyla gözlerin üstüne çevrildiği Yarımcalı da büyük oyunların vazgeçilmez atı. 

Funny Familiar ve Flashing Girl şu anda koşu içerisinde en hazır durumdaki iki at. Karataşlı Black Chinese için, bir yarış daha ister görüşü hakim. Yine de hem at iyi hem jokey. Büyük oyunlarda risk alınmadan geçilmesi lazım. 

Anatolian Pearl arka arkaya dört sert yarış yaptı. Buralarda çok da bir şey beklendiğini zannetmiyorum ama ikisinde iyi koştu. Şimdi görüldüğü üzere eski gruplarına geri dönmüş. Bugünün bombasını bu safkandan bekleyenlerin sayısı çok fazla. Star Dancer'ın son beşinciliği çok beğenildi. Creed Boy çok konuşulanlar arasında. Allegro Fiddle koştukça kendini gösteriyor. Koşunun bir başka bombası da Elazgözlüm.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 I SAW THE SUN
7 AYNİŞAN // 8
4.3.1.2.6.8
6.1 // 4
1.7.5.2.4
9.3.1.2.7.14.13.11 // 6.10.16


33.6 TL // 138.6 TL