Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş iki bankom var. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden özel istihbarat geldi. Ona güvenim sonsuzdur bilirsin. Söylediğine göre Karataş, Aynişan'la resital yapma peşindeymiş. Anatolian Pearl de Veli'ye bomba düşürecekmiş. Sonra gelip de ''Dayı bana niye söylemedin?'' deme. Umuma açık hizmet veriyorum yeğen.

Dün aldığım istihbarata göre 1992de İstanbul'dan sürdüğüm Düdük Zübeyir İstanbul'a dönmüş. Artık güçsüzleştiğimi düşünüyormuş. Gittiği yerde kendine yeni fedailer bulmuş. İlk işi de Fetih Kapı'ya gidip kendine bir at getirtmek olmuş. Oradan atla suriçine girmiş. Sonra da etrafındaki yardakçılarına dönüp Fatih gibi girdim İstanbul'a. Haber salın artık buraların sefiri benim demiş. O Nalkapon denen kolpacıya da söyleyin ayağını denk alsın, bundan sonra karşıma çıkmasın. Yoksa onun ayağına taş bağlayıp boğazın sularına atmam mümkün olabilir demiş.

Bunu duyar duymaz Erkete Orhan yeğenimi çağırdım. Mahalle takımından Sincap Sinan, Mamut Mahmut, Tilki Bülent, Samur İsmail bir de Kaplan Kadir evlerinin bahçesine gömdükleri kaleşnikofları alıp geldiler. O silahları onlara daha gençlerken vermiştim. O zamanlar yakın arkadaşım olan Mikail Kaleşnikof bana doğum günü hediyesi olarak bir kamyon göndermişti. Bütün mahalleye dağıttım. İşte yeğen gün oldu devran döndü, o silahlar lazım oldu. Güzelce yağlayıp bakımını da yapmışlar. Artık savaşa hazırız. 

Haydi bakalım Düdük Zübeyir, adresimi biliyorsun. Sana üç gün mühlet veriyorum. Ya karşıma çıkar benimle düello yaparsın ya da bir gece ansızın adamlarımla gelip seni yatağından alırım. Hodri meydan!

Sen bu işlere karışma yeğen. Bana TJK Reisiyle olan savaşımda lazımsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

2.7.5.6.1.4.3.9
8 AYNİŞAN // 7.1
2.4.3.1.8
1.6
1 ANATOLIAN PEARL BANKO
9.13.14.3.2.11.1.5

44.8 TL // 134.4 TL