Nasılsın yeğenim, iyi misin? Mükemmelliğimi tartışanlar dünkü müthiş İstanbul kurgumdan sonra kaçacak delik aramaya başladı. Süpürgeci Sülo yeğenimin topladığı istihbaratın tutması TJK Reisi'ni korkuttu. Bugün Ankara'da da Dürbün Necdet'in verdikleriyle şov peşindeyim. 

Sene 1998 yeğenim. O zamanlar Veli'de en popüler kahyayayım. En büyük eküriler benim için birbirine mermi atıyor. Bir oraya transfer oluyorum bir oraya. Her seferinde de cebimi şişiriyorum. Kendime bir tane yalı aldım o paralarla. Kanlıca'nın en güzel yerinde oturuyordum. Özel şoförüm vardı. Her hafta evimde partiler tertip edip İstanbul'un yüksek sosyetesini evimde konuk ediyordum. Başbakan, Cumhurbaşkanı, Belediye Başkanı hepsi de evime gelmek için bana yardakçılık yapıyordu. Bütün güzel dilberler peşimdeydi. 

İşte o zamanlarda gönlümü bir hakimin kızı olan Zeynep'e kaptırdım. Ona Zeynep Sultan derdim. Gönlümün sultanı, başımın tacısın diye severdim. Peşimden ayrılmazdı. Her şey iyi gidiyordu yeğen. Bir gün kendi hazırladığım atın kazanacağına çok emindim. Aklıma müthiş bir fikir geldi. Bir hafta içinde elimde avucumda ne varsa satıp onun üstüne tutmuş ikili, üçlü kuponları yapmaya karar verdim. Böylece servetim katlanacaktı. Öyle de yaptım. 

Yarış günü geldiğinde özel kiraladığım bir kamyonla Veli'ye gittim. Kamyonun kasası para doluydu. Elimdeki kuponları ganyancıya uzatıp kamyonun arkasındaki paraları onun oturduğu yere döktürdüm. Herkes şoktaydı. Kendimden çok emindim. Tribündeki yerimi aldım. Yarış başladı yeğenim. Benim at her yerde en öndeydi. Ama hesap etmediğim bir şey vardı. Yavuklusu da o koşudaydı. Son 50 metrede arkadan gelen yavuklusu ona kişneyerek ''Eğer bu yarışı ben kazanamazsam, başka hipodroma götürecekler.'' dedi. İşte onu duyduğumda başımdan kaynar sular döküldü. Benim at durdu, onun geçişini izleyip ikinci oldu. Her şeyimi kaybettim.

Zeynep Sultan da beni terk etti. Demek her şey param içinmiş yeğen. Sen sen ol ne atlara ne de kadınlara güven. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

9.5.4.1.3 // 2.6.7
7.6.1.10.3 // 4.8.9
1.5
5.7.2
2.5.7.4.6.8

15 ZEYNEP SULTAN BANKO

63 TL // 161.28 TL