ŞİRİNYER GÜZELİ


Big Eagle Girl her zamanki gibi liderliği kimseye bırakmaz. Arkasına Over All girerken onları da Şirinyer Güzeli takibe koyulur. Peşlerinde İksir, Rivelya, sonra Pera ve Nigella takibe başlar. Son viraja da Big Eagle Girl lider gelirken Over All artık onun dibindedir ama içeriden de Şirinyer Güzeli gelir. Over All liderliği aldım zannederken içeriden gelen Şirinyer Güzeli liderliği alıp farkı da iki üç boya çıkarır. Yarışın son metreleri artık ikincilik çekişmesiyle geçer ve Şirinyer Güzeli rahatça kazanır. 

OĞLUM KÜRŞAD


İlk yarışından gördüğüm kadarıyla ve bugün de ikinci kulvardan çıkmasıyla Oğlum Kürşad liderliği alacak ve son viraja da bir iki boy önde çıkacaktır. Son düzlükte artık peşinden gelen Ağa Gezici'ye direnerek koşunun da kazananı olmasını bekliyorum. O istediğim gibi koşmazsa Tolga Yıldız bu işi bitirir. 

AVUKAT - GRIFFON - TURKISH LEGEND - WRITE TO ELLİE

Yarışta kaçmaya çok da hevesli bir at olmadığından Gideregider, Galyalılar ya da Write To Ellie liderliği kapar. Arkalarında Avukat, sonra Turkish Legend, onun peşinde Griffon yarışı götürür. Ray Of Sunshine da geride bekler. Koşunun son metreleri her atın şansının eşit olduğu büyük bir mücadeleye dönüşür. Bir yandan Avukat, öbür taraftan Griffon saldırırken Turkish Legend da en dıştan gelir. Bu arada çoktan öne gelen Write To Ellie de bunların arasındadır. Şansı az görünse de Gideregider ve Ray Of Sunshine de sürpriz yapmaya çalışır.

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç 
İzmir At Yarışı Tahminleri 

2 ŞİRİNYER GÜZELİ BANKO
8.1.9.6.2
9 OĞLUM KÜRŞAD // 1
2.3.6.7 // 5.4
5.6.4.3.8.7
3.4.9.1.20.17


50.4 TL // 151.2 TL