Tipi Tip, Ankara'dan çok hazır gelmiş. Mister Point de iyi durumdaymış. Bu mesafede çıktığı gibi bitirebileceği konuşuluyor. İlk ayakta çok dolanmadan kurgu yapmak isteyenler ikisini yazıp geçebilir. 

İkinci ayakta koşacak olan Benoyuncu aşama kaydetmiş. Bugün kazanabilir ve sürpriz yapabilir deniliyor. Hızkolik ve Alfidan grubun öbür kaliteli atları. Yahyabey Gülü ve Aygözlü de yazılırsa bu ayak tamamdır. 

Özekan bugün mesafeyi de grubu da bulmuş. Zaten bundan önceki grup yarışlar biraz da maceraydı. Ama buradan bize bir mesaj verildi: Bizim atımız kaliteli, bu yarışlarda da başarı bekliyoruz. Biz de mesajı aldık. Bugün banko yazacağız. 

Kuloğlu'nun kardeşi Call To Victory ilk yarışından sonra iki ay boyunca geriye alınıp iyi hazırlandı. At çok güçlü ama biraz sorunu varmış. Onun çözüldüğüne inanılıyor. Çözüldüyse de bunları geçer deniliyor. Ufak oynayanlar tek atabilir. 

As De Cour üç koşu gördükten sonra iyice kendine geldi. Gruptaki atlarla eş olsa da handikap puanları arasında biraz fark var. Buna kafayı takmamak lazım. Koştuğu yarışlar ortada. Yılmazhan, Ildırbeyi ve Super Steel ile buradan da çıkarız. 

Son ayak yine cadı kazanı bir yarış. Her şeyden önce yazmamız gereken at Rıfkiye. Kilosu, jokeyi, yarışın mesafesi tam onluk. Birkaç yerden de ısrarla yazmamı söylediler. Ufak oynayanlara Günyeli, Fırtına Toynok, Bağlam ve Şekersultan diğer tavsiyelerim. 


Bir Tek Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

2.1 // 8.5
6.3.1.5.2
4 ÖZEKAN BANKO
2 CALL TO VİCTORY // 5.6
7.1.5.3
9.1.4.3.6 // 11.7.12


14 TL // 134.4 TL