En Son

Post Top Ad

21 Haziran 2019 Cuma

21 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün beni kim aradı bil bakalım. Karşıyakalı Cemo yeğenimden gizli bir arama aldım. Nefes nefese kalmıştı. ''Dayım Bursa'da fırtına kopacak'' dedi. ''Yeğen hemen kendine bir sığınak bul. Yoksa Trabzon'dakiler gibi sele kapılıp gitmem mümkün. Arkandan yas tutmam söz konusu olabilir'' dedim. 

Cemo yeğenim kahkaha attı. Benimle dalga geçtiğini düşünüp hemen onu ikaz ettim. Sonra da bana ''Dayım son ayakta Fırtına Toynok'un geçilmesi mümkün değil, haberin ola'' dedi. Sonra da ben kahkaha attım. ''Cemo yeğen benim bankom çoktan hazır. Sana da vereyim de cebini şişir.'' dedim. Ağzı sulanıp hemen sordu. Ona bankomu verdiğimde gözlerinin fal taşı gibi açıldığını anlamam uzun sürmedi. Dudağında uçuk çıktı. 

Görüyorsun yeğenim kontrol bende. Bankomun üstüne banko söylenmez. Ağa benim. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Sen sen ol benden başkasına güvenme. Sinan Serttaş yeğenim de bazen iyi tüyolar veriyor ama benim kadar müthiş olmadığı söylentileri doğrudur. 

Bazı kesimler sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu sürükledikten sonra hemen çıkıyormuş. Böyle bir ihaneti kabul etmem mümkün değil bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

1.2.8.5.3
2.3.1.6 
1.4 // 2.5.3
2 CALL TO VICTORY
7.5.1.6.3
4.9 // 1.11

28 TL // 140 TL 

1 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar