En Son

Post Top Ad

22 Haziran 2019 Cumartesi

22 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri
Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün senin için üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurguma iyi bak. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden özel aldım. Onun topladığı istihbaratların gücünün artık herkesçe biliniyor olması mümkün. Bugün düşmanlarım için ağlama günü. Onlara Gözyaşı Gecesi bankomla ders verme peşindeyim. Mendilleri hazırlasınlar.

Yarın seçim var yeğenim. Herkes reyini verecek. Fırkalar çok heyecanlı. Her gün bir fırkanın reisi kapımı çalıyor. Reyimi onlara verdiğimi açıklamam için rüşvet teklif ediyor. Beni parayla satın almaları mümkün değil. Teklifleri değerlendiriyorum. 

Dün akşam taş konkende emekli takımından Tespih Nuri, Papyon Murat bir de Sidikli Mehmet'i madara ettim. Üçünü de söğüşleyip evlerine gönderdim. Cebim şiş. Yüklü bir kupon yapmayı düşünüyorum. Seçimden gelecek paraları da üstüne koyup Bodrum'da beş yıldızlı otelde tatile gitmem söz konusu olabilir. 

Erkete Orhan yeğenimi askere gönderdim. Bedelli yapacak. Tanıdığım birkaç komutanı arayıp onu Suriye'ye yollamalarını istedim. Özel eğittimi duyduklarında ağızları açık kaldı. Ona bedelli yaptırdıkları için pişman oldular. Eğer bedelli olmasaydı, onu Fırat Kalkanı Operasyonu'nda komutan yapabilirdik, dediler. Bana olan güvenleri sonsuz. 

Haydi bakalım yeğenim, bugün hepimizin cebi şişecek. Sen sen ol sayfamdan çıkmadan önce popülerliğimin artması için uğraş. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.2.5 // 4.10
2.6.4 // 11.10
4.1.3.2

9.4.1.5.2
7.4.2.5
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO

50.4 TL // 140 TL 

2. ALTILI

9.4.1.5.2
7.4.2.5
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO
2.1.4.6 // 5.7.3
4.2 // 3.9.11

1.9.11

33.6 TL // 147 TL


1 yorum:

  1. Ahh nalko dayı ahh aylar olu her gün 150 TL ye yakın tahmmin yapıyorsunuz ayda bir altılı yakalayamıyorsunuz kendim her gün 3 tekli oynayıp 8-10 tl ye ayda 1-2 kez küçük ikramiyeli altılı yakalıyorum. risk almadan olmaz ince hesaplar var her ayrıntıyı hesap etmek lazım Sizde biliyorsunuz altılı kesin kuruluyor daha öncede söyledim işin içinde at sahibi+jokey+tjk+doping hepsi var. sadece bir örnek vereyim mesela at yarış başlamadan her hangi bir ata 1 saat önce AGF si oynanma oranı % 20 olan 4.5. yada 6.sürpriz bir at 1 saat sonra bir bakıyorsun 2. at durumuna düşüyor Tjk dışında tutturan çok az kişi ikramiyeye ortak oluyor onlarda 1000 TL kupon yapabilenler vss...

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar