22 Haziran Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri


GÖZYAŞI GECESİ

Bolvadin'le Adını Sen Koy önde fırtına gibi gidecektir. Moskova Ateşi, Şahin Tepesi ve Cabbar Reis kovalayacaktır. Geride de Gözyaşı Gecesi, Reisoğlu, Aksakal ve Metecik bekleyecek. Çok inatçı olan Bolvadin düzlüğe de lider gelecek ama Adını Sen Koy tam son viraj dönüldüğünde dışına çıkıp ondan kurtulacak. Moskova Ateşi ve Cabbar Reis de buldukları yollardan saldırırken Aksakal ve Metecik de kendini gösterecek. Son 200 metreye gelindiğinde geriden Gözyaşı Gecesi ve Reisoğlu kopacak. Son 100 metrede artık tüm gücüyle tam gaz bastıran Gözyaşı Gecesi hepsinden kurtulup liderliği alarak potoyu geçecek. 

MEZİTHABER

Bu, her zamanki liderliği alacaktır. Peşinde Kainatım, Sevdegör, Tumbulyalaz giderken arkalarında Mezithaber olacaktır. Cesurmirza'yla Badeşan da arka grupta beklemeye koyulacaktır. Son viraja kadar Bu liderliğini koruyup arkasından gelen atların ataklarını yanıtlayacaktır. Son viraja gelindiğinde de Cesurmirza ön tarafa gelip Bu'dan liderliği alırken Badeşan da kendini gösterecektir. Ortalardan gelen Kainatım da onlara katılırken tam bunlar olurken aralardan çıkmaya çalışan Mezithaber birden yol nulup farkı bir iki boya çıkaracaktır. Eğer ki Ahmet Çelik kötü binmezse de kazanan olmasına kesin gözüyle bakıyorum. Bu adama güven olmuyor. 

Abilerim artık kendime geldim. Hastalığın ağırlığını attım ama tam geçmemişti. Şimdi iyiyim şükür. Şimdi sizden istediğim sabah uyandığımda beni mutlu etmeniz. Destek olun be abim. Bir gün de uyandığımda şöyle ne kadar para toplandığını gören gözlerim fal taşı gibi açılsın. Elinize sağlık. Sağolun. Bol şans.


Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.2.5.10
2.1 // 4.6.10.11
3.1.4
9.4.5.6.3
2.5.6.4.3
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO

42 TL // 126 TL 

2. ALTILI

9.4.5.6.3
2.5.6.4.3
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO
2.4.1.7
4.1.9.11

1 MEZİTHABER // 9.8.11

35 TL // 140 TL 

Yorum Gönderme

5 Yorumlar

 1. güzel bir altılı yakalansın artık sinan beyy..bizimde cebimiz şişsin biraz:)

  YanıtlayınSil
 2. Birader ikinci altılının beşinci ayağında 4 ve 1 zaten eküri dalga mı geçiyon adam mı seçiyon anlamadım ki.

  YanıtlayınSil
 3. her gün 150 TL ye yakın tahmin yapıyorsunuz ayda bir altılı yakalayamıyorsunuz kendim her gün 3 tekli oynayıp 8-10 tl ye ayda 1-2 kez küçük ikramiyeli altılı yakalıyorum. risk almadan olmaz ince hesaplar var her ayrıntıyı hesap etmek lazım Sizde biliyorsunuz altılı kesin kuruluyor daha öncede söyledim işin içinde at sahibi+jokey+tjk+doping hepsi var. sadece bir örnek vereyim mesela at yarış başlamadan herhangi bir ata 1 saat önce AGF si oynanma oranı % 20 olan 4.5. yada 6.sürpriz bir at 1 saat sonra bir bakıyorsun 2. at durumuna düşüyor Tjk dışında tutturan çok az kişi ikramiyeye ortak oluyor onlarda 1000 TL kupon yapabilenler vss...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Adam son derece haklı beyler dağılın :) Sinan sende artık bırak bu işi sallamasyonla olmuyor hergun saçma sapan kupon verip milletide yanıltma dicem de sende bakma kardeş o zaman diceksin tabi haklısın sende ama at yarışı bu işte illa biyerlere yorumlara bakılıyor illa gözden kaçan bı at oluyor :))

   Sil
 4. Bence çogu zaman verdiğin atları birinci ikinci üçüncü sırada veriyon bence başarılısın oyuncuda kuponuna birşeyler katmalı

  YanıtlayınSil