GÖZYAŞI GECESİ

Bolvadin'le Adını Sen Koy önde fırtına gibi gidecektir. Moskova Ateşi, Şahin Tepesi ve Cabbar Reis kovalayacaktır. Geride de Gözyaşı Gecesi, Reisoğlu, Aksakal ve Metecik bekleyecek. Çok inatçı olan Bolvadin düzlüğe de lider gelecek ama Adını Sen Koy tam son viraj dönüldüğünde dışına çıkıp ondan kurtulacak. Moskova Ateşi ve Cabbar Reis de buldukları yollardan saldırırken Aksakal ve Metecik de kendini gösterecek. Son 200 metreye gelindiğinde geriden Gözyaşı Gecesi ve Reisoğlu kopacak. Son 100 metrede artık tüm gücüyle tam gaz bastıran Gözyaşı Gecesi hepsinden kurtulup liderliği alarak potoyu geçecek. 

MEZİTHABER

Bu, her zamanki liderliği alacaktır. Peşinde Kainatım, Sevdegör, Tumbulyalaz giderken arkalarında Mezithaber olacaktır. Cesurmirza'yla Badeşan da arka grupta beklemeye koyulacaktır. Son viraja kadar Bu liderliğini koruyup arkasından gelen atların ataklarını yanıtlayacaktır. Son viraja gelindiğinde de Cesurmirza ön tarafa gelip Bu'dan liderliği alırken Badeşan da kendini gösterecektir. Ortalardan gelen Kainatım da onlara katılırken tam bunlar olurken aralardan çıkmaya çalışan Mezithaber birden yol nulup farkı bir iki boya çıkaracaktır. Eğer ki Ahmet Çelik kötü binmezse de kazanan olmasına kesin gözüyle bakıyorum. Bu adama güven olmuyor. 

Abilerim artık kendime geldim. Hastalığın ağırlığını attım ama tam geçmemişti. Şimdi iyiyim şükür. Şimdi sizden istediğim sabah uyandığımda beni mutlu etmeniz. Destek olun be abim. Bir gün de uyandığımda şöyle ne kadar para toplandığını gören gözlerim fal taşı gibi açılsın. Elinize sağlık. Sağolun. Bol şans.


Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.2.5.10
2.1 // 4.6.10.11
3.1.4
9.4.5.6.3
2.5.6.4.3
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO

42 TL // 126 TL 

2. ALTILI

9.4.5.6.3
2.5.6.4.3
9 GÖZYAŞI GECESİ BANKO
2.4.1.7
4.1.9.11

1 MEZİTHABER // 9.8.11

35 TL // 140 TL