En Son

Post Top Ad

23 Haziran 2019 Pazar

23 Haziran Bir Tek Bir Banko Adana At Yarışı TahminleriBugünkü İstanbul seçimlerinde sandık görevlisi olduğum için her ayak hakkındaki düşüncelerimi yazamadım. 

İlk koşuda koşan Altınkızım arka arkaya ikinciliklerinden sonra artık maidenden çıkması beklenen bir safkan. Ancak ilk defa koşacak olan Lili Marleen de en az onun kadar tutuluyor. Bu atın çalışmaları çok beğenilmiş. Biz ufak oyunlara tek yazalım. Geniş kuponları da iki atla geçip sağlama alalım. 

Red Soil, Adana'daki son koşusunda Adana standartlarına göre üst seviyedeki atları geçti. Birkaç arkadaşımla bu yarışa dair yaptığım görüşmede sahada rakipsiz görüldüğünü söylediler. Zaten AGF tablosuna bakınca bunun oraya da yansıdığını görebilirsiniz. Yani lafı dolandırmaya gerek yok. Biz de herkes gibi banko yazacağız. 

Hanımcım kazandığı yarıştan sonra aşama kaydetmiş. Çalışmalarında daha da iyi duruma geldiği gözleniyormuş. Küçük kuponlara tek yazılabilir ama bir onun kadar iyi olan rakipleri de var. O yüzden büyük oyunlarda Kasapmıcı, Şubat İki, Şubat Üç ve Tannurun Kızı da eklenmeli. 

Bugün konuştuğum bir arkadaşım Bordeaux için ''Abi kazansın artık'' dedi. At için her şey tamammış. Galoplar yerinde, bakımı iyi, mesafe uygun... Daha ne olsun. Bugün için en sağlam banko olduğunu söyledi. Biz de ona kulak verip kendi hislerimize de güvenerek ikinci altılıda Bordeaux'a güveneceğiz. 

Haydi arkadaşlar, Yarışan At'a bir destek verip öyle ayrılın. Sizin varlığınızla güçleniyoruz. Hepiniz çok sağ olun. Şansınız bol olsun.


Bir Tek Bir Banko Adana At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

2 ALTINKIZIM // 4
3.5.4.1.2
2 RED SOİL BANKO
1 HANIMCIM // 2.3.7.9
1.5.3.6.2.4
10.5.6.3.4.9


12.6 TL // 126 TL 

2. ALTILI

1 HANIMCIM // 2.3.7.9
1.5.3.6.2.4
10.5.6.3.4.9

4.1.2.5
1 BORDEAUX BANKO
1.12.10

25.2 TL // 151.2 TL 

2 yorum:

  1. reklam gelirine kaldıysanız işiniz zor... her gün reklamları hepinizin sayfasında 3-5 kere tıklıyorum az kişinin desteği ile olmaz sizlerde takipçilerinize haftada 1 de olsa yarış yakalamalısınız 2 ay oldu normal bir altılı yakalayamadınız her gün 150 tl lik tahmin ile hafta bir altılı yakalayabilmiş olmanız lazım haksız mıyım ? istersen haftada 2 kere kağıt üstünde yarış öncesi tutmuş altılıyı göndereyim yarış severler ile paylaşın usta olan sizlersiniz bunu her daim söylüyorsunuz.

    YanıtlaSil
  2. Sonka gönder o zaman lafa değil işe bakalım

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar