Nasılsın yeğenim, iyi misin? Rey atma işleri devam ediyor. İstanbul tetikte. Akşama da sayım var. Anlayacağın işim çok. Mahallenin güvenliği benden sorulur. Müsterih ol yeğenim bizim mahalleden hiç kimseye bir oy kaçmaz. Özel yetiştirdiğim adamların sürekli geziyor. Her sandığın başında iki adamım var. Akşam toplattığım tutanakları isteyen fırka reisleri ellerinde çuvalla kapıma gelip ödemeyi yapar. Her seçimde sistemim böyle işler. 

Dayın bugün yoğun yeğenim, akşama da yorgun olur. Senin için üstün altılı bilgimi hazırlayarak yaptığım müthiş Ankara kurgumu iyi değerlendir. Her an her şey olabilir. 

Bu sabah kime rey vereceğimi açıkladığımda Büllük Adnan'la Yancı Hikmet bir olup itiraz etmiş. Verdiğim talimatla mahalle takımından Orangutan Orhan ikisini de bantlayıp bir odaya kapattı. Saat beş buçukta bırakacak. Benim dediğimin dışında bir fırkaya oy verenleri affetmem mümkün değil. 

Şimdi sandıkların güvenliğini sağlamam lazım yeğenim. Sen de ganyana gidip müthiş kurgumu oyna. Dürbün Necdet'i dediğine göre Birkasım'ın geçilmesi mümkün değilmiş haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

3.7.10 // 12.8.2
4 BİRKASIM BANKO
5 HAKİMBABA // 3
4.1.2.9.12.3
1.5.4.8.2 // 9.10
1.7.8.2

25.2 TL // 141.12 TL