En Son

Post Top Ad

23 Haziran 2019 Pazar

23 Haziran Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri


HASAFET


Yarış gördü abilerim. Bakıyorum bugün onun kadar iyi kaçak at da yok. Koşu başladığında liderliği alır, peşinde de Royal Avşar'la Aybars olur. Oneandonly, Serhuncan ve Montever'de de takipte kalır. Son viraja geldiklerinde Royal Avşar iyice bastırır. Aybars da ataklarına başlar ama daha çok Serhuncan ve Monteverde etkili olur. Hasafet yarışın son metrelerinde bu iki ata yenilmemek için elinden geleni yapar. Sonunda da başarılı olup kazanır. 

FAHRENHEİT


Gökyüzü her zamanki gibi öne düşüp kaçmaya başlar. Arkasında Fahrenheit ve Kraldoğu olur. Onların da gerisinde Çakmakşah ve Yaramaz gider. Diğer atlar çekişmenin içine pek giremez ve bazen önde bazen de arkada kalıp yarışı da geride bitirirler. Koşu bu atların arasında geçer.  Son virajda Çakmakşah ataklarını hızlandırıp Gökyüzü'ne baskı kurarken Yaramaz da onu takip eder. Aynı anda Fahrenheit ve Kraldoğu da öne gelir ve bir anda bu iki at rakiplerinden ayrılır. Artık son 200 metre ikisi arasında geçmektedir ve Fahrenheit az da olsa Kraldoğu'nun önündedir. Bu farkı son ana kadar korumasını bekliyorum. 

Sayın abilerim sizin arkamda olmanız beni motive ediyor. Enerjim artıyor. Cebimize uç kuruş giriyorsa sizin sayenizde. Eksik olmayın. Sağolun. Ellerinize sağlık. Bol şans.


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

2.4.3.12.9.11
10.8.4.1.2
7.2.1.10 // 8.4
1 HASAFET BANKO
2 FAHRENHEİT // 4
6.10.13.1.7.14

50.4 TL // 151.2 TL 

5 yorum:

 1. ANKARA-2
  3 TEK
  2,3,4,5,6,7
  2,6,8,10
  HEPSİ
  3,5
  7

  YanıtlaSil
 2. Üstad
  Önceden çok formdaydin.sayende güzel paralarda aldım.ama bu kız isteme işi seni biraz sarsmisa benziyor.silkelem ve kendine gel.sen en iyisisin

  YanıtlaSil
 3. Gene saçma sapan bir kurgu ve sonuç sıfır eline koluna sağlık :))

  YanıtlaSil
 4. Sinan artık sen bırak bu işleri

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar