En Son

Post Top Ad

24 Haziran 2019 Pazartesi

24 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün zımba gibiyim. Seçimde yine cebimi şişirdim. Fırkaların reisleriyle hesabımı kestikten sonra evime doğru giderken PeyKaKalıların sevindiğini gördüm. Hayırdır yeğen? Kimse benim ülkemde teröristlik yapamaz! Benim ömrüm dağlarda terörist avlamakla geçti. Beni yine dağlara çıkarmasınlar! Şehir eşkiyalarını da çevremdeki adamlarım bitirir. 

Neyse yeğen benim hedefim tevziye çekini almak. Onlarla olan hesabımı sonra göreceğim. Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim arayıp ''Dayı ilk koşuda Nasuhoğlu zıpkın gibi. Turgaybaşkan da geçilmez, haberin ola.'' dedi. Ona olan güvenim sonsuzdur bu böyle biline.

Artık seçim meçim yok yeğen. Üç beş sene kafamız rahat gibi. Her ne kadar para kaybetsem de artık başımın şiştiği, huzur istediğim, keyif çatmak için sabırsızlandığım söylentileri doğrudur. Senin de benim gibi olduğunu biliyorum. İstihbaratım kuvvetlidir. 

Haydi bakalım yeğenim, lafı fazla uzatmanın anlamı yok. Doğru ganyana gidip sana verdiiğim müthiş Bursa kurgumu oynadıktan sonra müsveddeyi yok et ki ortaklarımız çoğalmasın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Bana bak yeğen! Artık cebim şişmiyor. Benim böyle nankörlüğe gelmem mümkün değil. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 NASUHOĞLU // 1.5.6
14.12.11.5.1.4
1.2.4
10.7.5.4
8.4.2.1.9.7
3 TURGAYBAŞKAN BANKO

30.24 TL // 120.96 TL 

2. ALTILI

10.7.5.4
8.4.2.1.9.7
3 TURGAYBAŞKAN BANKO
4.5.6 // 1.3
12.9.6 // 2.10
2.20 // 13


30.24 TL // 126 TL 


3 yorum:

  1. reklam gelirine kaldıysanız işiniz zor... her gün reklamları hepinizin sayfasında 3-5 kere tıklıyorum az kişinin desteği ile olmaz sizlerde takipçilerinize haftada 1 de olsa yarış yakalamalısınız 2 ay oldu normal bir altılı yakalayamadınız her gün 150 tl lik tahmin ile hafta bir altılı yakalayabilmiş olmanız lazım haksız mıyım ? istersen haftada 2 kere kağıt üstünde yarış öncesi tutmuş altılıyı göndereyim yarış severler ile paylaşın usta olan sizlersiniz bunu her daim söylüyorsunuz.

    YanıtlaSil
  2. reklam gelirine kaldıysanız işiniz zor... her gün reklamları hepinizin sayfasında 3-5 kere tıklıyorum az kişinin desteği ile olmaz sizlerde takipçilerinize haftada 1 de olsa yarış yakalamalısınız 2 ay oldu normal bir altılı yakalayamadınız her gün 150 tl lik tahmin ile hafta bir altılı yakalayabilmiş olmanız lazım haksız mıyım ? istersen haftada 2 kere kağıt üstünde yarış öncesi tutmuş altılıyı göndereyim yarış severler ile paylaşın usta olan sizlersiniz bunu her daim söylüyorsunuz.

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar