Kardeşcan, Cankardeşler'in kardeşi. Bu defa Turbo'dan olma bir at var karşımızda. Aldığım duyumlar çok olumlu. İç kulvarı çekmesinden sonra güven de kat kat artmış. Kadir'le çıktığı gibi bitirir deniliyor. Biz de güvenelim, bekleyelim, görelim. 

Ağır Adam, belki şampiyon bir at değil ama Kocaeli'deki atlara göre katbekat üstün. Burada kazandığı yarışta fark yaparken âdeta rakipleriyle makara yapması herkesi kendine hayran bırakmıştı. Üstüne Ankara'da da kazandı. Ahmet de kazanacak ata gelir. Ankara'yı bırakıp gelmesi için başka bir neden de yok. Diğer bindiği atların koştukları gruplardaki şansı az. Kazanır mı kazanır ama dediğim gibi çok da şanslı değiller. Bu yüzden koşuda sıkıntı yaşamazsa, çok garanti duran safkanın kazanması lazım. 

Mehmet hem Hürkansoy'u hem de Özdağcı'yı hazırlayıp onu seçmiş. Ekürisinin de çalışmaları çok beğenilmiş. Zaten kendi hazırladığı atlarda çok başarılı olan bir jokey. Eküriler aynı yarışa düşmese muhtemelen ikisine de binerdi. Alaattin'le yaptığı son çalışmada da tam not alan safkanı günün üçüncü bankosu olarak yazmakta zarar yok.

Flamboyant İstanbul'da buna benzer grupla koşsa banko yazacaktım. Kocaeli'de çok hafif kiloyla hem de Adem'le piste çıkıyor. Ben zaten koştuğu ilk koşusunda banko yazmayı kafama koymuştum. Bir de burada görünce içim rahatladı. Birkaç yerden de olurunu aldım. Günün dördüncü bankosu olacaktır. 


Bir Tek Bir Banko Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4 KARDEŞCAN BANKO
1 AĞIR ADAM BANKO
2.6.7.1.5.3 
6.1.7.2.5 // 9.10.3
11.14.5.9.10.8.1.2.7.4
2.1 // 5.4
6 ÖZDAĞCI BANKO
10 FLAMBOYANT BANKO
5.3.1.6.7.13


42 TL // 134.4 TL